Словарь морфологических терминов — Morphology Terms Dictionary — Словник морфологічних термінів
Вы здесь ::   НТ АГЕТ / Словарь /
     
Двuгaтeль…
Langman's pathways - Лангмана пути - Лангманові шляхи

Langman's pathways
Лангмана пути
Лангманові шляхи

 
ЛАНГМАНОВІ ШЛЯХИ міграції первинних статевих клітин (лат. migratio - переселення) - згідно уявлень J. Langman (1981), шлях міграції первинних статевих клітин починається з місця їх першого виявлення в жовтковому мішку поблизу сполучення задньої кишки і алантоїса вздовж кишки і пізніше в дорсальному напрямку вздовж дорсального мезентеріумку (брижі) в статевий гребінь.
Вважають, що гонада, яка розвивається, секретує хемотаксичний фактор (не видоспецифічний: гонада курячого зародка в експeрименті приваблює циркулюючі в крові первинні статеві клітини інших птахів і, навіть, миші). Він є атрактантом для первинних статевих клітин і затримує їх у кровоносних капілярах гонад. Крім того, можливо, що ендотеліоцити гемокапілярів несуть на своїй поверхні речовину, яка обумовлює специфічну адгезію первинних статевих клітин (Rogulska T., 1969).

Langman's migration path — The germ cells migrate into the gonad during week 6, and are surrounded by the sex cords.
 
In English:  A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
На русском:  А Б В Г Д Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Э Ю Я
Українською:  А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Ю Я
 
…пpoгpecсa
© 2006-2015, Dr. Andy.   При использовании материалов сайта ссылка на http://www.morphology.dp.ua/_dict/ желательна.
Key words: Medical Dictionary Glossary, Histological and Embryological terms, Life Science, health, Scientific terminology, Molecular Biology & Cytology. Ключевые слова: Словарь, значение, медицинский словарь терминов; Довідник справочник морфологических терминов. Относится к здравоохранению и здоровью человека и животных. Анатомия, гистология, эмбриология, цитология.
Rambler's Top100