Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / Периодика / Карповские чтения /

Карповские чтения 2005

обложка

Карповские чтения: Материалы II Всеукраинской научной морфологической конференции (Днепропетровск, 12-15 апреля 2005 г.). Под ред. профессора И.В.Твердохлеба.- Днепропетровск: Пороги, 2005. - 93с. [содержание...]

Материалы I, II и III Всеукраинских научных морфологических конференций "Карповские чтения" (Днепропетровск, 2004, 2005 и 2006 гг.) [перечень...]

ОСОБЛИВОСТІ ОБОДОВОЇ КИШКИ ЛЮДИНИ В ОНТОГЕНЕЗІ С.В.Терещенко Спеціалізована медико-санітарна частина №6
(Дніпропетровськ)

Ні в кого не виникає сумнівів, що до загальної потреби в розробці медичних аспектів сучасної ембріології, без чого неможливо вирішити такі важливі питання практичної медицини, як проблема вроджених вад. Не простежено вікової динаміки змін будови ободової кишки, ії топографії. В зв’язку з цим актуальним буде вивчення будови ободової кишки, ії топографії на протязі онтогенезу.

Основною метою роботи є встановлення особливостей розвитку ободової кишки та ії судин людини протягом онтогенезу.

Для дослідження були використані ободова кишка плодів та людин різних вікових періодів, а також данні лапароскопії органів черевної порожнини.

Встановлено, що топографія ободової кишки змінюються в залежності від віку та соматотипу. Простеживши вплив соматотипу на топографію ободової кишки, її судин, можливо розробити нові способи лапароскопічних підходів крізь передню черевну стінку. Встановлено, що топографія та будова ободової кишки за даними клінічного та морфологічного дослідження значно відрізняється. Це стосується і до строків закладки різних відділів ободової кишки, а також зникнення функціональної грижі передньої черевної стінки живота. За нашими даними, цей процес подовжується на 11-12 тижнях пренатального онтогенезу. Таким чином, дані, що отримані при клінічних дослідженнях уточнюють строки закладки ободової кишки та її топографіїї і будови.

 

// Карповські читання: Материалы II Всеукраинской научной морфологической конференции (Днепропетровск, 12-15 апреля 2005 г.).
Под ред. профессора И.В.Твердохлеба.- Днепропетровск: Пороги, 2005. - 93с. [содержание...]

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100