Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
У хворого на холеру розвився синдром ексикозу (дефіцит води у організмі), що призвело до змін гематокриту. Після проведеної терапії стан хворого нормалізувався. Визначте нормальне значення гематокриту:

2
У клініці для оцінки стану хворого та реактивності організму широко впроваджено вивчення співвідношення між різними видами лейкоцитів. Яким терміном слід позначити це співвідношення?

3
При пересадці нирки від одної миші до іншої виникло відторгнення трансплатату. Які клітини крові забезпечують цей процес?

4
При дослідженні крові хворого на гострий апендицит спостерігається збільшення кількості юних та паличкоядерних нейтрофілів. Яким терміном можливо позначити цей стан?

5
При лабораторному дослідженні виявлено зменшення показників гуморального імунітету у плазмі крові дитини, що часто хворіє на респіраторні вірусні інфекції. Пригнічена функція яких клітин крові виявлена під час дослідження?

6
При загостренні бронхіальної астми в крові хворого спостерігається збільшення кількості базофільних гранулоцитів. Після проведеної гормональної терапії кількість базофілів нормалізувалася. Скільки базофілів буде виявлено в крові хворого після лікування?

7
У експерименті з червоного кісткового мозку виділили клітини еритробластичного ряду, в яких вже закінчено синтез гемоглобіну. Які клітини були виділені?

8
Відомо, що плазматична клітина виробляє специфічні антитіла на даний антиген. При введенні антигену кількість плазматичних клітин збільшується. За рахунок яких клітин крові відбувається збільшення кількості плазмоцитів?

9
В експерименті з червоного кісткового мозку виділено клітини еритробластичного ряду. Які з клітин не мають ядра?

10
На препараті мазка червоного кісткового мозку видно клітину з ацидофільною зернистістю. Ядро овальне, без прикмет пікнозу, розташоване ексцентрично. Назвіть цю клітину.

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100