Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
Під час операції видалено частину хряща. Якою тканиною буде заповнюватися дефект?

2
На гістологічному препараті представлена одна з опорних тканин, в якій відсутні мікросудини обміну. Яка це тканина?

3
У новонародженного виявлено кісткову дисплазію (аномалію розвитку), що пов'язана з пошкодженням клітин кісткової тканини. Утворення яких клітин порушено?

4
На гістологічному препараті в гіаліновій хрящовій тканині людини видно значні зони кальцінації. Який найбільш ймовірний вік людини?

5
Відомо, що у складі хрящової тканини вміст органічних речовин, які входять до складу основної міжклітинної речовини хряща, складає близько 15%. Яка речовина не входить до складу хондромукоїда?

6
У хворого з тяжкою травмою верхньої кінцівки спостерігається порушення процесів регенерації хрящової тканини внаслідок пошкодження малодиференційованих клітин хрящового диферону. Які клітини зазнали ушкодження?

7
У новонародженого при обстеженні виявлено численні аномалії хрящової тканини внаслідок порушення утворення хондробластів. Яке ембріональне джерело зазнало ушкодження?

8
Нативну матричну РНК, яка видалена з остеобластів миші, ввели в овоцити жаби. При цьому в овоциті почали інтенсивно синтезуватись не характерні для нього нові протеїни. Визначте, який саме білок стане головним продуктом нового синтезу.

9
В одній із тканин організму людини практично ніколи не спостерігаються запальні процеси у зв'язку з відсутністю кровоносних судин. Визначте, яка це тканина.

10
На мікропрепараті хрящя вушної мушлі людини видно клітинні групи з двох-трьох хондроцитів. Чому ці групи клітин носять назву ізогенних?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100