Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
При гістохімічному аналізі лізосом макрофагічної клітини виявлено, що її первинні лізосоми містять речовини, які відповідають за розклад високомолекулярних сполук. Яке функціональне значення мають первинні лізосоми?

2
В сероцитах привушньої слинної залози порушено синтез білка. Які структурні компоненти клітини повинні постраждати при цьому в першу чергу?

3
Завдяки методу електронної мікроскопії дослідник має можливість вивчати будову клітин на субмікроскопічному рівні. Які клітинні структури у своїй будові мають дві біологічні мембрани?

4
На електронній мікрофотографії ядерної оболонки видно, що вона складається з двох мембран, зовнішня мембоана утворює комплекс з деякими органелами клітини. Які структурні компоненти цитоплазми безпосередньо зв'язані з зовнішньою мембраною каріотеки?

5
На електронномікроскопічній фотографії подоцита можна побачити органели загального призначення, які мають мембрану. Які це органели?

6
У хворого діагностоване системне захворювання сполучної тканини. Який метод дослідження дозволить виявити специфічні антитіла у тканинах хворого?

7
Клітина постійно реагує на оточуюче середовище, вступаючи в різні взаємовідносини з ним. До якого типу процесів відноситься ендоцитоз?

8
При електронномікроскопічному дослідженні живих клітин була визначена здатність органел до переміщення в межах клітини. Яка з клітинних структур забезпечує рухливість клітинних органел?

9
У клітині крові, яка мітотично ділиться, спостерігається розходження дочірніх хроматид до полюсів клітини. На якій стадії мітотичного циклу знаходиться клітина крові?

10
В клітині синтезується велика кількість різноманітних білків необхідних для життєдіяльності клітини та організму в цілому. Що визначає індивідуальну специфічність білка, що синтезується?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100