Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
За допомогою гістохімічних методів при дослідженні клітин шлунку було визначено ряд ферментів, що містяться у лізосомах. Яка речовина є маркерною (визначальною) для лізосом?

2
На електронних мікрофотографіях секреторних клітин, що спеціалізуються на утворенні слизу, виявляється значний розвиток тих органел, що приймають головну участь в утворенні та виділенні секрету. Які органели клітини беруть найбільш активну участь в утворенні і виділенні секрету з клітини?

3
При дії електричного струму спостерігається скорочення гладких міоцитів сечового міхура. Які структурні елементи клітини найбільш активно беруть участь в її скороченні?

4
Цитолема виконує багато функцій, що в цілому забезпечують життєдіяльність клітини. Які функції з наведених нижче не властиві цитолемі?

5
До барвників тваринного походження належить:

6
На електронній мікрофотографії чітко визначаються структури, що не мають біологічної мембрани. Які з перелічених органел відносять до немембранних ?

7
На клітину подіяли колхіцином, що пригнічує роботу цитоцентру. Внаслідок цього клітина втратила здатність до мітотичного поділу. Який механізм, обумовлений цитоцентром під час мітозу, був при цьому пригнічений?

8
В який колір еозин фарбує цитоплазму клітин:

9
Визначте, в який колір гематоксилін фарбує ядра клітин:

10
Цитоплазматичні гранули еозинофільних лейкоцитів, колагенові волокна та багато інших структур клітин і позаклітинного простору здатні зафарбовуватися кислими барвниками (еозином). Визначте, як називають такі гістологічні структури?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100