Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
На практикумі з гістології студенти отримали завдання пофарбувати жирові речовини в оранжевий колір. Який з барвників їм потрібно використати?

2
Інтерфаза - стан клітини, що складається з трьох періодів (G1, S, G2), протягом яких в клітині послідовно відбуваються процеси, що готують її до мітотичного поділу. Які процеси відбуваються в клітині в G2-періоді?

3
На електронній мікрофотографії ядра клітини визначаються темні і світлі ділянки, що відображають розташування гетерохроматину і еухроматину.Визначте, які ділянки хромосом називають еухроматиновими.

4
На електронномікроскопічній фотографії макрофагічної клітини видно мембранні пухирці, що містять мілкозернистий матрикс. Який загальний план морфо-функциональної організації лізосом?

5
Тривалий вплив на організм токсичних речовин привів до значного зниження синтезу білків у гепатоцитах. Які органели постраждали від інтоксикації найбільшою мірою?

6
Метод проточної цитометрії дає змогу аналізувати характеристики клітин у суспензії, які перетинають сфокусований лазерний промінь. Визначте, що можливо оцінювати за допомогою цього методу?

7
У клітині крові, яка мітотично ділиться, спостерігається розходження дочірніх хроматид до полюсів клітини. На якій стадії мітотичного циклу знаходиться клітина крові?

8
Для заливки зразка біологічної тканини та отримання парафінового блоку необхідна рідка суміш парафіну з воском. При якій температурі проводять заливку об’єкта?

9
На електронномікроскопічній фотографії сероцита привушної слинної залози, що виділяє білковий секрет, видно розвинутий гранулярний ендоплазматичний ретикулум. Які структури секреторної клітини розміщені на зовнішній поверхні мембран зернистої ендоплазматично сітки?

10
На електронномікроскопічній фотографії залозистої епітеліальної клітини визначається добре розвинутий гранулярна ендоплазматична сітка. Вкажіть, яку основну функцію виконує гранулярна ендоплазматична сітка.

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100