Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
За допомогою гістохімічних методів виявлено, що лізосоми та пероксисоми відрізняються одні від одних за складом ферментів, що в них містяться. Які (маркерні) ферменти знаходяться в пероксисомах?

2
При вивченні фаз мітотичного циклу корінця цибулі знайдена клітина, в якій хромосоми лежать в екваторіальній площині, утворюючи зірку. На якій стадії мітозу знаходиться клітина?

3
Цитоплазматичні гранули еозинофільних лейкоцитів, колагенові волокна та багато інших структур клітин і позаклітинного простору здатні зафарбовуватися кислими барвниками (еозином). Визначте, як називають такі гістологічні структури?

4
Відомо, що нервовий імпульс являє собою послідовне переміщення хвилі деполяризації вздовж відростків нейрона. Який структурний компонент нейроцита забезпечує проведення нервового імпульса?

5
Плазматична мембрана має властивостi пластичності i плинностi. Вiд якої речовини, що входить до її складу, залежать цi якостi мембрани?

6
Одним з етапів виготовлення гістологічного препарату є зневоднення. Для його проведення використовують наступні речовини:

7
На електронній мікрофотографії ядерної оболонки видно, що вона складається з двох мембран, внутрішня мембрана утворює комплекс з деякими структурами ядра. З якими елементами контактує внутрішня мембрана каріотеки?

8
Коли клітина проходить етап диференціювання, вона набуває специфічні структури і характерні особливості, що суттєво відрізняють її від інших клітинних типів. Які з приведених нижче ультраструктур не відносяться до органел спеціального призначення?

9
На клiтину подiяли препаратами, якi змiнюють структуру рибосом. Якi процеси першочергово будуть порушенi?

10
На практикумі з гістології студенти отримали завдання пофарбувати еластичні волокна в бурий колір. Який з барвників їм потрібно використати?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100