Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
В який колір еозин фарбує цитоплазму клітин:

2
Транскрипцiя пiд час бiосинтезу бiлка відбувається з дiлянок еухроматину. Якi змiни в цитоплазмi клiтин виникають у разi зростання кiлькостi еухроматину?

3
При гістохімічному аналізі плазматичної мембрани була визначена речовина, яка визначає її функціональну рухомість (лабільність). Що це за речовина?

4
При гістохімічному дослідженні органел клітини було визначено, що до складу однієї з них входять молекули власної ДНК. Яка це органела?

5
Відомо, що мітохондрії синтезують макроергічні сполуки за допомогою процесів окислення та наступного фосфорилювання. В яких структурних компонентах мітохондрії здійснюється окислення органічних субстратів?

6
Прижиттєве дослідження клітин дає можливість отримати інформацію про те, як відбуваються процеси життєдіяльності, простежити рух, поділ, ріст клітин. Визначте, який з методів мікроскопії неможливо використати для вітального вивчення клітин?

7
У хворого діагностоване системне захворювання сполучної тканини. Який метод дослідження дозволить виявити специфічні антитіла у тканинах хворого?

8
Під час електронно-мікроскопічного дослідження клітин крові знайдені кулясті пухирці, які обмежені мембраною і містять різні гідролітичні ферменти. Відомо, що ці органели забезпечують внутріклітинне травлення, захисні реакції клітин крові і є:

9
У деяких хворих на цукровий діабет порушена властивість рецепторів плазмолеми приєднувати молекули інсуліну. Які молекули, що складають клітинну оболонку, мають функцію рецепторів?

10
Для отримання максимальної роздільної здатності у мікроскопії використовують найкоротші длини хвиль променів. Визначте, яка максимальна роздільна здатність досягається під час застосування електронного мікроскопа.

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100