Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
До барвників рослинного походження належить:

2
Після того, як піддослідна лабораторна тварина перебувала певний час під дією іонізуючого випромінювання, в цитоплазмі клітин печінки, отриманих шляхом біопсії, визначались накопичення токсичних продуктів обміну речовин. Яка органела приймає участь у їх розщепленні?

3
В умовному експерименті послідовно вилучили молекули, через відсутність яких в клітині припинився синтез білка. Вкажіть ці необхідні для синтезу білка молекули?

4
На електронномікроскопічній фотографії працюючої макрофагічної клітини можна відрізнити лізосомні пухирці, що мають різну будову. Вкажіть основні типи лізосом (відповідно до сучасної класифікації).

5
Тривалий вплив на організм токсичних речовин привів до значного зниження синтезу білків у гепатоцитах. Які органели постраждали від інтоксикації найбільшою мірою?

6
Метахромазія – здатність гістологічних структур змінювати колір основного барвника. Фарбують препарат, поєднуючи один кислий та один основний барвник. Що дозволяє виявити таке фарбування?

7
Для отримання максимальної роздільної здатності у мікроскопії використовують найкоротші длини хвиль променів. Визначте, яка максимальна роздільна здатність досягається під час застосування електронного мікроскопа.

8
Інтерфаза - стан клітини, що складається з трьох періодів (G1, S, G2), протягом яких у клітині послідовно відбуваються процеси, що готують її до мітотичного поділу. Визначте, які процеси відбуваються в клітині саме у G1-періоді?

9
На практикумі з гістології студенти отримали завдання пофарбувати еластичні волокна в бурий колір. Який з барвників їм потрібно використати?

10
У хворого діагностоване системне захворювання сполучної тканини. Який метод дослідження дозволить виявити специфічні антитіла у тканинах хворого?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100