Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
При вивченні ембріонів амфібій було виявлено численні аномалії всіх зародкових листків. Який механіизм гаструляції був порушений?

2
Гаструляція - період ембріогенезу, в якому виникають зародкові листки, в результаті чого зародок набуває трьохшарову будову. Який механізм гаструляції характерний для зародків ссавців?

3
Дроблення - наступний після запліднення період життя зародка, який включає ряд послідовних мітотичних циклів, в результаті чого зигота перетворюється в бластоцисту. Який тип дроблення притаманний зиготі людини?

4
В експерименті на ембріонах ланцетника було порушено процес інвагінації на ранньому етапі гаструляції. Утворення яких ембріональних структур внаслідок цього уповільнюється?

5
На поперечному зрізі зародка людини видно зв'язаний з кишковою трубкою пухирець, стінка якого усередині вистелена епітелієм, а зовні утворена сполучною тканиною. Визначте, який це провізорний орган?

6
При гістологічному дослідженні плоду, отриманого після спонтанного аборту, виявлено, що причиною відторгнення плоду стало порушення формування материнської частини плаценти. Які джерела утворення материнської частини плаценти були пошкоджені?

7
Внаслідок приймання ліків вагітною на початку плідного періоду пренатального онтогенеза було порушено розвиток плода. Вкажіть строк вагітності, коли жінка приймала тератогенні препарати?

8
В експерименті на зародках ссавців вивчали морфогенетичні події на початку другої фази гаструляції. Які морфологічні проявлення характерні для початку цієї фази у ссавців?

9
Дроблення - наступний після запліднення період життя зародка, який включає ряд послідовних мітотичних циклів, в результаті чого зигота перетворюється в бластулу. Який тип дроблення притаманний зиготі амфібій?

10
При дробленні зиготи утворились темні та світлі бластомери. Світлі бластомери дробляться і обростають одним шаром темні. До якого класу тварин належить ця зигота?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100