Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
Материнська кров омиває територію розгалудження однієї стовбурової ворсини - з таких структур побудована плацента. Визначте назву структурно-функціональної одиниці плаценти.

2
Внаслідок дії лікарського препарату було порушено імплантацію зародка в слизову оболонку матки. За який термін відбувається імплантація у людини після запліднення?

3
Розпочинається iмплантацiя бластоцисти людини. Як називається перiод ембрiогенезу, що розпочинається одночасно з iмплантацiєю?

4
При ультразвуковому обстеженні жінки в другій половині вагітності виявлена загроза спонтанного відторгнення плоду (аборт) внаслідок пошкодження котиледона. З чого складається котиледон?

5
При вивченні ембріонів птахів були виявлені аномалії всіх зародкових листків. Який механізм гаструляції був порушений?

6
Вітчизняний ембріолог П.С.Свєтлов, який описав 8 критичних періодів розвитку ембріона, визначив, що другим критичним періодом є плацентація (інтенсивне формування плаценти). Коли саме відбувається цей процес?

7
Під час проведення обстеження вагітної жінки за допомогою ультразвука лікар виявив порушення розвитку головного мозку плода. В анамнезі - хронічний алкоголізм. Якому критичному періоду ембріогенезу людини відповідає ця патологія?

8
Несегментована частина середнього зародкового листка (мезодерми) в результаті диференціювання розшаровується на два листка - зовнішній і внутрішній. Які структури являються похідними зовнішнього(парієтального) листка?

9
На ранніх етапах розвитку людини виникає три зародкові листка - ектодерма, мезодерма, ентодерма, з яких згодом розвиваються принаймні 14 зачатків. Який з перелічених зачатків розвивається із ектодерми?

10
На учбовій схемі зображені яйцеклітини ланцетника, жаби, курки та людини. Кожна з цих клітин має характерні особливості розподілу внутрішньоклітинних структур. Визначте тип яйцеклітини у людини.

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100