Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
Під час профілактичного обстеження вагітної жінки виявлено пошкодження плаценти, пов'язане з ураженням третичних ворсин трофобласту. Чим утворена третична ворсина?

2
Як відомо, в онтогенезі розрізняють два основних етапа: пренатальний та постнатальний онтогенез. Який час охоплює саме початковий період пренатального онтогенезу?

3
Вітчизняний ембріолог П.С.Свєтлов, який описав 8 критичних періодів розвитку ембріона, визначив, що другим критичним періодом є плацентація (інтенсивне формування плаценти). Коли саме відбувається цей процес?

4
Внаслідок дії лікарського препарату було порушено імплантацію зародка в слизову оболонку матки. За який термін відбувається імплантація у людини після запліднення?

5
На ранніх етапах розвитку людини виникає три зародкові листка - ектодерма, мезодерма, ентодерма, з яких згодом розвиваються принаймні 14 зачатків. Який з перелічених зачатків розвивається із ектодерми?

6
Внаслідок дії екологічних чинників на ембріон людини було порушено процес делямінації на ранньому етапі гаструляції. Утворення яких ембріональних структур внаслідок цього уповільнюється?

7
Несегментована частина середнього зародкового листка (мезодерми) в результаті диференціювання розшаровується на два листка - зовнішній і внутрішній. Які структури являються похідними внутрішнього (вісцерального) листка?

8
На генетичній основі клітини визначають свій подальший шлях розвитку в результаті блокування окремих компонентів геному. Яку назву має цей процес?

9
На стадії пізньої гаструли було пошкоджено ділянку дорсальної мезодерми - міотом. Розвиток яких структур при цьому буде порушено?

10
В експерименті на зародках ссавців вивчали процес гаструляції. Визначте значення першої фази гаструляції у ссавців.

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100