Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
При вивченні ембріонів амфібій було виявлено численні аномалії всіх зародкових листків. Який механіизм гаструляції був порушений?

2
У процесі придбання клітинами специфічних для них морфологічних, біохімічних та функціональних особливостей клітини обмежуються у виборі можливостей шляхів розвитку. Яку назву має таке набуте обмеження?

3
У процесі гаструляції клітинний матеріал ембріобласту зародка людини стає двошаровим. Визначте спосіб утворення двох шарів.

4
Під час профілактичного обстеження вагітної жінки виявлено пошкодження плаценти, пов'язане з ураженням третичних ворсин трофобласту. Чим утворена третична ворсина?

5
В експерименті на ссавцях на стадії ранньої гаструли було виділено ембріональний зачаток, який виконує роль первинного індуктора утворення нервової трубки. Вкажіть, який ембріональний зачаток виступає в ролі первинного індуктора?

6
Студенту запропоновано 2 препарати - плодової та материнської частин плаценти. За яким діагностичним критерієм він зможе визначити материнську частину плаценти?

7
Дроблення - наступний після запліднення період життя зародка, який включає ряд послідовних мітотичних циклів, в результаті чого зигота перетворюється в бластулу. Який тип дроблення притаманний зиготі амфібій?

8
На електронномікроскопічній фотографії зрілого сперматозоїда можна чітко бачити його структури. Яку будову має головний відділ хвоста сперматозоїда?

9
При дослідженні гістологічного препарату плаценти спостерігається часткове руйнування епітелію маткових залоз і проникнення ворсинок хоріона в сполучну тканину матки. До якого типу відноситься цей вид плаценти?

10
Імплантація - це процес вростання зародка у слизову оболонку матки, що складається з двох фаз - адгезії та інвазії. Фаза інвазії супроводжується:

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100