Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
В результаті дії токсичних чинників під час гаструляції пошкоджено хорду. До порушення утворення якої структури це призведе?

2
На мiкропрепаратi зародка людини, взятого iз мимовiльного викидня, виявлено зародковий щиток, в якому розпiзнаються два шари клiтин: енто- i ектодерма. На якому етапi ембрiонального розвитку знаходився ембрiон?

3
На ранніх етапах розвитку ембріонів птахів одним з перших утворюється жовтковий мішок. Які функції виконує жовтковий мішок у птахів?

4
Гаструляція - період ембріогенезу, в якому виникають зародкові листки, в результаті чого зародок набуває трьохшарову будову. Який механізм гаструляції характерний для зародків ссавців?

5
На учбовій схемі зображені яйцеклітини ланцетника, жаби, курки та людини. Кожна з цих клітин має характерні особливості розподілу внутрішньоклітинних структур. Визначте тип яйцеклітини у ланцетника.

6
Під час профілактичного обстеження вагітної жінки виявлено пошкодження плаценти, яке пов'язане з ураженням первинних ворсин трофобласту. Чим утворені первинні ворсини?

7
В експерименті на зародках ссавців вивчали морфогенетичні події на початку другої фази гаструляції. Які морфологічні проявлення характерні для початку цієї фази у ссавців?

8
Під час вивчення ембріогенезу курячих зародків експериментально було порушено процес утворення амніотичної оболонки. Яка функція при цьому була порушена?

9
При мікроскопічному дослідженні відпадної оболонки материнської частини плаценти виявляються великі оксифільні клітини, які збагачені глікогеном. Яку функцію вони виконують?

10
При вивченні ембріонів ланцетника були виявлені аномалії ектодерми і ентодерми. Який механізм гаструляції, характерний для розвитку зародка ланцетника, було порушено?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100