Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   НТ АГЕТ / тестовий контроль /

Тесты

Питання 
1
У результаті розблокування онкогенів у ембріона відбулося порушення диференціювання одного з ембріональних зачатків. Внаслідок цього розвинулась злоякісна пухлина з м`язової оболонки тонкого кишечника. Розвиток якого ембріонального зачатка було порушено?

2
Несегментована частина середнього зародкового листка (мезодерми) в результаті диференціювання розшаровується на два листка - зовнішній і внутрішній. Які структури являються похідними зовнішнього(парієтального) листка?

3
На стадії пізньої гаструли було пошкоджено ділянку дорсальної мезодерми - міотом. Розвиток яких структур при цьому буде порушено?

4
Імплантація - це процес вростання зародка у слизову оболонку матки, що складається з двох фаз - адгезії та інвазії. Фаза інвазії супроводжується:

5
На ранніх етапах розвитку ембріонів птахів одним з перших утворюється жовтковий мішок. Які функції виконує жовтковий мішок у птахів?

6
Материнська кров омиває територію розгалудження однієї стовбурової ворсини - з таких структур побудована плацента. Визначте назву структурно-функціональної одиниці плаценти.

7
На ранніх етапах розвитку людини виникає три зародкові листка - ектодерма, мезодерма, ентодерма, з яких згодом розвиваються принаймні 14 зачатків. Який з перелічених зачатків розвивається із ектодерми?

8
Для лабораторних досліджень взяли тканину сім`яників. За однією з класифікацій клітини цієї тканини відносяться до клітинних комплексів, які відновлюються. Проаналізуйте вірогідні стани клітин цієї тканини.

9
Відомо, що чоловічі та жіночі статеві клітини містять гаплоїдний набір хромосом і після злиття утворюють одноклітинний зародок. Завдяки яким функціональним особливостям сперматозоїдів стає можливим процес запліднення?

10
При дослідженні гістологічного препарату плаценти спостерігається проникнення ворсинок хоріона в просвіт маточних залоз. До якого типу відноситься цей вид плаценти?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100