Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   НТ АГЕТ / тестовий контроль /

Тесты

Питання 
1
В експерименті на ембріонах птахів вивчали утворення тулубової складки. Що є результатом утворення тулубової складки у птахів?

2
При вивченні ембріонів птахів були виявлені аномалії всіх зародкових листків. Який механізм гаструляції був порушений?

3
Під час профілактичного обстеження вагітної жінки виявлено пошкодження плаценти, яке пов'язане з ураженням фібриноїду Лангханса. Утворення якої структури було порушено?

4
В ембріогенезі людини відбувається відокремлення тіла зародка від провізорних органів. Які структури забезпечують цей процес?

5
На учбовій схемі зображені яйцеклітини ланцетника, жаби, ящірки, курки та людини. Кожна з цих клітин має характерні особливості розподілу внутрішньоклітинних структур. Визначте тип яйцеклітини у плазунів.

6
Значний внесок у розробку положень теорії критичних періодів зробив вітчизняний ембріолог П.С.Свєтлов, який описав 8 таких періодів. Перший критичний період розвитку зародка відбувається на:

7
Після народження дитини здійснюється гормональна регуляція діяльності молочної залози матері. Який гормон викликає дозрівання лактоцитів та стимулює вироблення компонентів молока?

8
На третьому тижнi ембрiогенезу людини центральна частина клiтин епiбласту (ектодерми) прогинається i починається процес нейруляцiї. В якому напрямку диференцiюється решта клiтин ектодерми?

9
В експерименті мікроманіпулятором було зруйновано дорсальну частину ектодерми зародка ящірки. Утворення якої системи організму, що розвивається, при цьому буде порушатися?

10
Гаструляція - період ембріогенезу, в якому виникають зародкові листки, в результаті чого зародок набуває трьохшарову будову. Який механізм гаструляції характерний для зародків людини?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100