Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   НТ АГЕТ / тестовий контроль /

Тесты

Питання 
1
При розвитку зародка послідовно утворюються різні тканини і органи. Утворення одного ембріонального зачатка обумовлює наступний розвиток іншого. Яку назву має таке явище?

2
На 2-3-му тижні ембріогенезу людини формуються вторинні ворсини хоріона. Якою тканиною утворена строма ворсин?

3
При розвитку зародка курки в експерименті було пошкоджено серозну оболонку. Які структури, що утворюють серозну оболонку, були при цьому ушкоджені?

4
Плацента складається з двох частин - плодової та материнської - кожна з яких має по два джерела розвитку. Джерелом розвитку сполучної тканини плодової частини плаценти (хоріона) є:

5
Як відомо, пренатальний період складається з початкового, зародкового та плодового періодів онтогенезу. Який час триває плодовий період розвитку організму?

6
На 2-3-му тижні ембріогенезу зародок людини знаходиться в порожнині провізорного органу, який представлено трофобластом і позазародковою мезодермою. Яку назву має цей орган?

7
На стадії утворення осьових органів було пошкоджено ділянку соміта - склеротом. Утворення яких структур буде при цьому порушено?

8
При дослідженні гістологічного препарату плаценти спостерігається проникнення ворсинок хоріона в просвіт маточних залоз. До якого типу відноситься цей вид плаценти?

9
На електронномікроскопічній фотографії зрілого сперматозоїда можна бачити, що у передній частині головки ядро вкрито елементами видозміненого комплексу Гольджі, який має назву акросоми ,і представляє з себе пухирці, заповнені ферментами. Вони є необхідними для розчинення оболонок яйцеклітини і успішної реалізації процесу запліднення. Які ферменти містить акросома?

10
У складі яйцеклітини амфібій виявляється багато жовтка, який концентрується на вегетативному полюсі. Визначте тип яйцеклітини.

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100