Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   НТ АГЕТ / тестовий контроль /

Тесты

Питання 
1
На учбовому стенді представлені препарати зародків птахів, ссавців, ланцетника на стадії розвитку бластули. Яка структура утворюється в результаті дроблення зиготи птахів?

2
У той час, коли зародок починає контактувати з материнською кров'ю, і до народження дитини, забезпечення зародка і плода киснем та поживними речовинами здійснюється за рахунок крові материнського організму. Гематотрофний період ембріогенезу зародка людини починається з:

3
В експерименті мікроманіпулятором було пошкоджено мезодермальну ніжку, що поєднує соміти та вентральну мезодерму. Розвиток яких систем організму при цьому буде порушено?

4
Під час профілактичного огляду вагітної жінки виявлено пошкодження плаценти, яке пов'язане з ураженням вторинних ворсин трофобласту. Чим утворена вторинна ворсина?

5
Доки трофобласт не розчинив стінку судин ендометрію і не вступив у контакт з материнською кров'ю, триває гістіотрофний період ембріогенезу. Визначте, протягом якого часу відбувається цей період.

6
В експерименті на зародках ссавців вивчали процес гаструляції. Визначте значення другої фази гаструляції у ссавців.

7
Бластула - стадія розвитку організму, яка завершує період дроблення. Яка структура утворюється в результаті дроблення зиготи ланцетника?

8
Дроблення - наступний після запліднення період життя зародка, який включає ряд послідовних мітотичних циклів, в результаті чого зигота перетворюється в бластулу. Який тип дроблення притаманний зиготі амфібій?

9
При розвитку зародка послідовно утворюються різні тканини і органи. Утворення одного ембріонального зачатка обумовлює наступний розвиток іншого. Яку назву має таке явище?

10
Як відомо, в онтогенезі розрізняють два основних етапа: пренатальний та постнатальний онтогенез. Який час охоплює саме початковий період пренатального онтогенезу?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100