Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   НТ АГЕТ / тестовий контроль /

Тесты

Питання 
1
При мікроскопічному дослідженні відпадної оболонки материнської частини плаценти виявляються великі оксифільні клітини, які збагачені глікогеном. Яку назву мають ці клітини?

2
В сомітний період розвитку зародка людини утворюються соміти, нефротом і спланхнотом. З якого ембріонального джерела формуються вказані структури?

3
При дробленні зиготи утворились темні та світлі бластомери. Світлі бластомери дробляться і обростають одним шаром темні. Яка плодова оболонка утворюється зі світлих бластомерів?

4
При гістологічному дослідженні плоду, отриманого після спонтанного аборту, виявлено, що причиною відторгнення плоду стало порушення його трофіки внаслідок руйнування структур материнської частини плаценти. Які структури плаценти були пошкоджені?

5
На ранніх етапах розвитку зародка людини виникає пальцеподібний виріст вентральної стінки каудальної частини первинної кишки, який вростає в амніотичну ніжку. Яку назву має цей провізорний орган?

6
При вивченні ембріонів амфібій було виявлено численні аномалії всіх зародкових листків. Який механіизм гаструляції був порушений?

7
В результаті дії токсичних чинників під час гаструляції пошкоджено хорду. До порушення утворення якої структури це призведе?

8
Під час вивчення ембріогенезу курячих зародків експериментально було порушено процес утворення амніотичної оболонки. Яка функція при цьому була порушена?

9
Під час профілактичного обстеження вагітної жінки виявлено пошкодження плаценти, яке пов'язане з ураженням фібриноїду Лангханса. Утворення якої структури було порушено?

10
Плацента складається з двох частин - плодової та материнської - кожна з яких має по два джерела розвитку. Джерелом розвитку сполучної тканини плодової частини плаценти (хоріона) є:

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100