Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
Чоловiк 32 рокiв знаходиться в станi стресу через виробничий конфлiкт. Який з наведених нижче гормонiв бере участь у запуску стресової реакцiї органiзму?

2
Відомо, що регуляція секреції передньої долі гіпофіза відбувається ліберинами та статинами. Які клітини з перелічених утворюють ці релізінг-фактори?

3
Стрес - це специфічний стан організму на дію надсильних подразникі Які ендокринні залози першими реагують на них?

4
До лікарні звернувся хворий зі скаргами на порушення сну. При обстеженні виявилось порушення циркадного ритму (фотоперіодичності) роботи органів та систем організму. Функцію якого органу порушено?

5
На гiстологiчному зрiзi однiєї з ендокринних залоз видно фолiкули рiзних розмiрiв, стiнка яких утворена одним шаром клiтин на базальнiй мембранi, всерединi фолiкули мiстять оксифiльну гомогенну масу. Визнате, яка це залоза?

6
В експерименті у щурів визвали гіперфункцію щитовидної залози. Які зміни будови фолікулів щитовидної залози можна очікувати на гістологічних препаратах щитовидної залози піддослідних тварин?

7
У дитини 5 років спостерігається відставання в рості, непропорційний розвиток частин тіла, розумова відсталість (кретинізм). З чим пов'язано виникнення цієї патології?

8
Надниркова залоза - складна ендокринна залоза з багатьма зонами, які продукують комплекси різних гормоні Які гормони продукують ендокриноцити сітчастої зони кори надниркових залоз?

9
При вивченні гістологічної структури епіфіза чітко виділяються стромальні компоненти залози, які представлені сполучнотканинною капсулою та перегородками, що розділяють епіфіз на часточки. З яких структурних компонентів складається паренхіма епіфіза?

10
Відомо, що гормони щитовидної залози контролюють загальний обмін речовин в організмі людини. Які саме гормони щитовидної залози впливають на швидкість використання кисню і загальний рівень метаболічних процесів у клітині?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100