Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   НТ АГЕТ / тестовий контроль /

Тесты

Питання 
1
Надниркова залоза - складна ендокринна залоза з багатьма зонами, які продукують комплекси різних гормоні Які гормони продукують ендокриноцити клубочкової зони кори надниркових залоз?

2
Жiнка 25 рокiв через мiсяць пiсля пологiв звернулась до лiкаря зi скаргою на зниження утворення молокНедолiк якого гормону призвiв до такого стану?

3
У хворого за медичними показаннями видалено одну з надниркових залоз. Які зміни будуть спостерігатися в структурі другої надниркової залози?

4
При обстеженні хворого 56 років, який страждає на гіпертонічну хворобу, виявлено високий вміст в крові вазопресину. Про гіперфункцію яких ядер гіпоталамуса це свідчить?

5
При аномалії розвитку зародка людини спостерігається гіпоплазія передньої частки гіпофізЯке ембріональне джерело постраждало?

6
У дитини 5 років спостерігається відставання в рості, непропорційний розвиток частин тіла, розумова відсталість (кретинізм). З чим пов'язано виникнення цієї патології?

7
Щитовидна залоза регулює основний обмін організму та забезпечує кальцієвий гомеостаз в крові. Які структури з перелічених є ембріональними джерелами для розвитку щитовидної залози?

8
Відомо, що пучкова зона надниркових залоз виробляє гормони, які регулюють обмін вуглеводів, білків, ліпідів, стимулюють енергетичний обмін, пригнічують запальний процес в організмі.Вкажіть основі особливості розміщення ендокриноцитів в пучковій зоні кори надниркових залоз

9
На гістологічному препараті передньої частки гіпофіза лікарю-лаборанту необхідно віддифернціювати гонадотропоцит, що синтезує ФСГ. Які морфологічні ознаки з перелічених нижче характерні для цих клітин?

10
Між фолікулами щитовидної залози, які утворені тироцитами, є парафолікулярні клітини, в цитоплазмі яких дуже чітко виявляються гранули. Які гормони продукують парафолікулярні ендокриноцити щитовидної залози?

 
 
 © 2004-2017, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2017, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100