Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   НТ АГЕТ / тестовий контроль /

Тесты

Питання 
1
Стрес - це специфічний стан організму на дію надсильних подразникі Які ендокринні залози першими реагують на них?

2
На гістологічному препараті передньої частки гіпофіза лікарю-лаборанту необхідно віддифернціювати гонадотропоцит, що синтезує ФСГ. Які морфологічні ознаки з перелічених нижче характерні для цих клітин?

3
У пацієнта діагностовано пухлину, яка розвинулась із В-клітин підшлункової залози. Підвищення рівня якого гормону буде спостерігатися в крові хворого?

4
До лікарні звернувся хворий зі скаргами на порушення сну. При обстеженні виявилось порушення циркадного ритму (фотоперіодичності) роботи органів та систем організму. Функцію якого органу порушено?

5
Людина протягом корткого часу знаходилась під впливом факторів, що загрожували її життю. Які гормони у крові мають бути підвищені?

6
Під час пологів у жінки спостерігалось слабке скорочення міоцитів матки.Недостатністю якого гормону гіпоталамуса можна пояснити цей стан?

7
При дослідженні біоптата передньої долі гіпофіза лікарю-лаборанту необхідно диференціювати тиреотропоцити. Які морфологічні ознаки з перелічених нижче характерні для цих клітин?

8
При оглядi 10-рiчної дитини установлено непропорцiйний розвиток тiла, малий зрiст, недостатнiй психiчний розвиток. Недолiк якого з перелiчених нижче гормонiв, найбiльш вiрогiдно мiг призвести до такого стану?

9
Відомо, що глюкокортикоїди наднирників пригнічують всі фази запалення в організмі. Визначте, де виробляються ці гормони?

10
У жінки 56 років, яка звернулася до лікаря зі скаргами на головний біль і набряки, виявлено підвищений вміст альдостерону в крові. З гормоноутворюючою пухлиною якої частини надниркової залози може бути пов'заний цей стан?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100