Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
При обстеженні новонародженого виявлені численні аномалії судин з пошкодженням судинного ендотелія. Який гістогенетичний тип епітелію постраждав?

2
При обстеженні хворої з маститом (запалення молочних залоз) виявлено порушення виділення секрету молочними залозами. Який механізм секреції був при цьому порушений?

3
На електронограмі секреторної клітини представлено всі органели, добре развинутий апарат Гольджі з великою кількістю вакуолей і дрібних пухирців. Плазмолема не порушена. Якому типу секреції відповідає така картина?

4
При обстеженні хворого з інфекційним паротитом (запалення привушної слинної залози) виявлено порушення виділення секрету із залозистої клітини. Який механізм секреції був при цьому порушений?

5
При обстеженні новонародженого виявлені численні аномалії судин з пошкодженням судинного ендотелія. Який за будовою епітелій зазнав ушкодження?

6
При ендоскопічному дослідженні слизової оболонки шлунка хворого з виразкою спостерігається метаплазія (переродження) епітелія, що пов`язана з порушенням морфологічних ознак поверхневого епітелію шлунка. Визначте, які з наведених нижче ознак характерні для цього епітелію в нормі.

7
При дослідженні шкіри хворого на алергічний дерматит спостерігається ушкодження тонофібрил міжклітинних контактів. Які структурні елементи тонофібрил при цьому пошкоджені?

8
На гістологічному препараті епітеліальної тканини виявлена наявність шару, який має вигляд гомогенної блискучої смужки. Який вид епітелію на препараті?

9
При обстеженні новонародженого виявлені численні аномалії розвитку епітеліїв ектодермального походження. В яких органах будуть спостерігатися пошкодження?

10
Радіоактивним тимідіном помічено хромосоми в клітинах вентральної мезодерми і нефротому. В епітелії яких органів буде виявлено радіоактивну мітку?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100