Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
При кліничному обстеженні новонародженої дівчинки виявлено аномалію розвитку матки. Яке ембріональне джерело зазнало ушкодження?

2
При обстеженні жінки з родовою травмою проміжності виявлено розрив м`язової оболонки шийки матки. Які шари гладких міоцитів розрізняють у пошкодженній м'язовій оболонці?

3
При аналізі гістологічного препарату яєчника в ньому виявлено жовте тіло в стадії розквіту. В яких випадках це може спостерігатися?

4
В експерименті під час овуляції було припинено кровопостачання тека-оболонки зрілого фолікула, внаслідок чого не утворився кров'яний згусток у пошкодженому фолікулі. Формування якої структури жовтого тіла буде порушено?

5
Внаслідок перенесеного ендометриту (запалення слизової оболонки матки) у жінки пошкоджено слизову оболонку матки та її похідні, що стало причиною розвитку безплідності. Пошкодження якого типу залоз (за будовою) стало однією з причин безпліддя?

6
Відомо, що в період росту та дозрівання овоцитів є клітини, які забезпечують трофіку яйцевої клітини. Як називають ці клітини?

7
Встановлено, що на стадії розмноження овогоній на організм жінки вплинув небла-гоприємний чинник. На які структури яєчника та в який період життя организму подіяв цей чинник?

8
В експерименті у людиноподібної мавпи в яєчнику зруйнували жовте тіло. Які порушення відбудуться в матці?

9
В стромі матки виявлено багато малодиференційованих клітин. В якій стадії менструального циклу спостерігається така картина?

10
Під час профілактичного обстеження жінки в другій половині вагітності виявлено гіпотонію (зменшення тонусу) м`язової оболонки матки. Які шари гладких міоцитів розрізняють у патологічно зміненому міометрії?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100