Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
В експерименті за допомогою антиметаболітів було порушено синтез прогестерону. Яка стадія розвитку жовтого тіла безпосередньо постраждала?

2
У новонародженої дівчинки виявлено аномалію розвитку яєчників, пов`язану з пошкодженням поверхневого епітелію яєчникЯке ембріональне джерело яєчника зазнало ушкодження?

3
При обстеженні жінки, яка страждає безплідністю виявлено, що причиною цього є перенесений запалювальний процес слизової оболонки яйцеводі Який епітелій зазнав ушкодження?

4
Після овуляції на місці залишків зрілого фолікула утворюється тимчасова ендокринна залозЯкщо відбулось запліднення, вона має назву жовтого тіла вагітності. Який термін його розвитку?

5
При дозріванні овоцитів в процесі овогенезу під час мейотичного поділу утворюються полоцити, які містять гаплоїдний набір хромосом. Яка кількість полярних тілець утворюється у процесі дозрівання однієї жіночої статевої клітини?

6
У зв`язку з аномалією розвитку статевої системи порушено здатність овоцитів 1 порядку примордіальних фолікулів дівчинки залишатися в стадії діктіотени. Яка тривалість вказаної стадії діктіотени в нормі?

7
У жінки після перенесеного запалення яєчників спостерігається порушення овуляції і формування жовтих тіл. Утворення яких структур яєчників припиняється внаслідок цих змін?

8
У жінки після пологів внаслідок недостатнього росту альвеолярних ходів та формування альвеол порушено утворення молокВ якому періоді розвитку молочні залози зазнали ушкодження?

9
При кліничному обстеженні жінки з запаленням яєчників виявлено пошкодження білкової оболонки. Ушкодження якої тканини при цьоиу спостерігається?

10
При дослідженні біоптата яєчника виявлено пухлину мозкової речовини. Які структури яєчника могли стати джерелом цієї пухлини?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100