Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
Відомо, що в період росту та дозрівання овоцитів є клітини, які забезпечують трофіку яйцевої клітини. Як називають ці клітини?

2
Жiнка 25 рокiв через мiсяць пiсля пологiв звернулась до лiкаря зi скаргою на зниження утворення молокНедолiк якого гормону призвiв до такого стану?

3
В ембріональному періоді було пошкоджено канальці первинної нирки. Утворення яких структур яєчника, що є залишками цих канальців, буде порушено?

4
У жінки після перенесеного запалення яєчників спостерігається порушення овуляції і формування жовтих тіл. Утворення яких структур яєчників припиняється внаслідок цих змін?

5
Під час пологів у жінки спостерігається слабка пологова діяльність, обумовлена пригніченням скоротливої здатністі міометрію. Як їй можна допомогти гормональним втручанням?

6
При кліничному обстеженні жінки з запаленням правого яєчника виявлено пошкодження строми кіркової речовини. Яка тканина зазнала ушкодження?

7
При дозріванні овоцитів в процесі овогенезу під час мейотичного поділу утворюються полоцити, які містять гаплоїдний набір хромосом. Яка кількість полярних тілець утворюється у процесі дозрівання однієї жіночої статевої клітини?

8
В експерименті за допомогою антиметаболітів було порушено синтез прогестерону. Яка стадія розвитку жовтого тіла безпосередньо постраждала?

9
При обстеженні жінки, яка страждає безплідністю, виявлено, що причиною цього стану є перенсений ендометрит (запалення слизової оболонки матки). Який епітелій зазнав ушкодження?

10
При обстеженні жінки під час овуляції з поверхні епітелія піхви було зроблено мазок. Які клітини в мазку є маркером овуляції?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100