Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
При обстеженні жінки з інфекційним вульвовагінітом (запалення піхви та її переддвер`я) виявлено пошкодження слизової оболонки переддвер`я піхви. Який епітелій зазнав ушкодження?

2
При аналізі крові у жінки виявлено, що вміст прогестерона та эстрогенів наближається до нижньої межі норми. В яку стадію цикла було взято аналіз?

3
Під час пологів у жінки спостерігається слабка пологова діяльність, обумовлена пригніченням скоротливої здатністі міометрію. Як їй можна допомогти гормональним втручанням?

4
У зв`язку з порушенням ендокринної функції менструального жовтого тіла жінці з метою замісної терапії треба вводити гормон прогестерон. Протягом якого терміну треба вводити цей гормон?

5
Під час профілактичного огляду у жінки виявлено аденому (залозиста пухлина) молочної залози. Які залози (за будовою) стали джерелом утворення аденоми?

6
При кліничному обстеженні в крові жінки виявлено низький рівень естрогенів та про-гестеронЯкі зміни в ендометрії матки можливо при цьому спостерігати?

7
У жінки з перерваною вагітністю виявлено недостатню продукцію гормона яєчникЗавдяки введенню якого гормона можливо запобігти відторгнення ендометрія на початку вагітності?

8
Внаслідок перенесеного ендометриту (запалення слизової оболонки матки) у жінки пошкоджено слизову оболонку матки та її похідні, що стало причиною розвитку безплідності. Пошкодження якого типу залоз (за будовою) стало однією з причин безпліддя?

9
При обстеженні жінки з порушенням оваріально-менструального циклу виявлено пригнічення секреторної активності інтерстиційних клітин теки фолікулСинтез яких гормонів буде при цьому пригнічено?

10
При обстеженні жінки під час овуляції з поверхні епітелія піхви було зроблено мазок. Які клітини в мазку є маркером овуляції?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100