Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
У жінки під час лапароскопії в яєчнику виявлено великий пухирчастий фолікул, що різко виступає над його поверхнею. На який день менстуального циклу спостерігається така картина?

2
Після овуляції на місці залишків зрілого фолікула утворюється тимчасова ендокринна залозЯкщо не відбулось запліднення, вона має назву циклічного жовтого тілЯкий термін його розвитку?

3
Під час кліничного обстеження в крові жінки виявлено низький рівень естрогенів та підвищений рівень прогестерону. Які зміни в ендометрії матки можливо спостерігати при цьому?

4
У новонародженої дівчинки з аномалією розвитку яєчника порушений процес малого росту фолікулі Якими факторами можна пояснити порушення цього етапу овогенезу?

5
При мікроскопічному дослідженні препарату яєчника спостерігається майже повна відсутність атретичних фолікулі Які зміни гормонального фону можна очікувати?

6
При обстеженні у жінки спостерігається відторгнення функціонального шару ендометрію. Які зміни можливо спостерігати в цей час в яєчнику?

7
При дослідженні біоптату ендометрія виявлено велику кількість децидуальних клітин в сполучнотканинній основі ендометрія. Якій фазі оваріально-менструального циклу це відповідає?

8
При обстеженні жінки з родовою травмою проміжності виявлено розрив м`язової оболонки шийки матки. Які шари гладких міоцитів розрізняють у пошкодженній м'язовій оболонці?

9
При кліничному обстеженні жінки з запаленням лівого яєчника виявлено пошкодження мозкової речовини яєчникі Яка тканина зазнала ушкодження?

10
При обстеженні жінки, яка перенесла механічну родову травму, виявлено ерозію (пошкодження епітелію) слизової оболонки піхвової частини шийки матки. Який епітелій зазнав ушкодження?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100