Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
У новонародженої дівчинки виявлено аномалію розвитку яєчників, пов`язану з пошкодженням сполучнотканинної строми яєчникЯке ембріональне джерело яєчника зазнало ушкодження?

2
При обстеженні жінки з порушенням оваріально-менструального циклу виявлено недостатній розвиток тека-лютеоцитів жовтого тілПошкодженням яких клітин зрілого фолікула міг бути обумовлений цей стан?

3
При гістологічному аналізі біопсії ендометрія здорової жінки в складі строми виявлено великі, компактно розташовані клітини полігональної форми,збагачені ліпідами та глікогеном. Про які клітини йде мова?

4
В експерименті за допомогою цитостатиків (лікувальні препарати, які блокують розмноження клітин) було порушено розмноження клітин зернистого шару. Яка стадія розвитку жовтого тіла постраждала?

5
У жінки з порушенням оваріально-менструального циклу виявлено порушення утворення та функціонування менструального жовтого тіла.Яка фаза циклу найбільш страждає?

6
При обстеженні у жінки спостерігається відторгнення функціонального шару ендометрію. Які зміни можливо спостерігати в цей час в яєчнику?

7
При обстеженні жінки, яка перенесла механічну травму шийки матки, виявлено ерозію (пошкодження) слизової оболонки каналу шийки матки. Який епітелій зазнав ушкодження?

8
При кліничному обстеженні жінки виявлено, що ендометрій перебуває у фазі відносного спокою. Які зміни в цей час можливо спостерігати в яєчнику?

9
При аналізі гістологічного препарату яєчника в ньому виявлено жовте тіло в стадії розквіту. В яких випадках це може спостерігатися?

10
При обстеженні жінки, яка страждає безплідністю, виявлено, що причиною цього стану є перенсений ендометрит (запалення слизової оболонки матки). Який епітелій зазнав ушкодження?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100