Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   НТ АГЕТ / тестовий контроль /

Тесты

Питання 
1
В експерименті під час овуляції було припинено кровопостачання тека-оболонки зрілого фолікула, внаслідок чого не утворився кров'яний згусток у пошкодженому фолікулі. Формування якої структури жовтого тіла буде порушено?

2
У новонародженої дівчинки виявлено аномалію розвитку яєчників, пов`язану з пошкодженням поверхневого епітелію яєчникЯке ембріональне джерело яєчника зазнало ушкодження?

3
Жiнка 25 рокiв через мiсяць пiсля пологiв звернулась до лiкаря зi скаргою на зниження утворення молокНедолiк якого гормону призвiв до такого стану?

4
При кліничному обстеженні жінки з запаленням лівого яєчника виявлено пошкодження мозкової речовини яєчникі Яка тканина зазнала ушкодження?

5
При обстеженні жінки під час овуляції з поверхні епітелія піхви було зроблено мазок. Які клітини в мазку є маркером овуляції?

6
У жінки після пологів внаслідок недостатнього росту альвеолярних ходів та формування альвеол порушено утворення молокВ якому періоді розвитку молочні залози зазнали ушкодження?

7
У жінки внаслідок дії іонизуючого випромінювання порушена ендокринна функція фолікулярних клітин дозріваючих фолікулів яєчникСинтез яких гормонів яєчника буде пригнічений?

8
Під час кліничного обстеження в крові жінки виявлено низький рівень естрогенів та підвищений рівень прогестерону. Які зміни в ендометрії матки можливо спостерігати при цьому?

9
При кліничному обстеженні жінки в ендометрії виявлено розростання та гіпертрофію залоз, збільшення залозами секреції слизу, поява в сполучній тканині децидуальних клітин. Які зміни в цей час можливо спостерігати в яєчнику?

10
При аналізі гістологічного препарату яєчника в ньому виявлено жовте тіло в стадії розквіту. В яких випадках це може спостерігатися?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100