Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   НТ АГЕТ / тестовий контроль /

Тесты

Питання 
1
У новонародженої дівчинки з аномалією розвитку яєчника порушений процес малого росту фолікулі Якими факторами можна пояснити порушення цього етапу овогенезу?

2
При обстеженні жінки, яка перенесла механічну родову травму піхви, виявлено ерозію (пошкодження епітелію) слизової оболонки піхви. Який епітелій зазнав ушкодження?

3
При ендоскопічному обстеженні у функціональному шарі ендометрію визначаються дві зони: компактна та губчатЯкій фазі менструального циклу відповідає такий стан ендометрію?

4
При аналізі крові у невагітної жінки виявлено,що вміст прогестерона становить верхню межу норми, а вміст естрогенів наближається до нижньої межі норми. У яку стадію циклу було взято аналіз?

5
При обстеженні у жінки спостерігається відторгнення функціонального шару ендометрію. Які зміни можливо спостерігати в цей час в яєчнику?

6
У зв`язку з порушенням ендокринної функції менструального жовтого тіла жінці з метою замісної терапії треба вводити гормон прогестерон. Протягом якого терміну треба вводити цей гормон?

7
При дослідженні гістологічного препарату яєчника спостерігається велика кількість атретичних фолікулів в кірковій речовині. Яка морфологічна ознака дає можливість відрізнити атретичний фолікул від інших структур коркової речовини?

8
В експерименті виникла задача блокувати формування жовтого тілЯку структуру яєчника потрібно пошкодити, щоб порушити утворення жовтого тіла?

9
На зрізах у кірковій речовині яєчника видно структури, які зовні схожі на жовті тілВ центрі одних знаходиться зморщена прозора оболонка, в центрі інших - сполучнотканинний рубець. Які структури видно на зрізі?

10
В експерименті за допомогою антиметаболітів було порушено процес накопичення лютеїну в клітинах зернистого шару. Яка стадія розвитку жовтого тіла постраждала?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100