Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   НТ АГЕТ / тестовий контроль /

Тесты

Питання 
1
У жінки з перерваною вагітністю виявлено недостатню продукцію гормона яєчникЗавдяки введенню якого гормона можливо запобігти відторгнення ендометрія на початку вагітності?

2
У новонародженої дівчинки виявлено аномалію розвитку яєчників, пов`язану з пошкодженням сполучнотканинної строми яєчникЯке ембріональне джерело яєчника зазнало ушкодження?

3
Під час профілактичного обстеження жінки в другій половині вагітності виявлено гіпотонію (зменшення тонусу) м`язової оболонки матки. Які шари гладких міоцитів розрізняють у патологічно зміненому міометрії?

4
Відомо, що в період росту та дозрівання овоцитів є клітини, які забезпечують трофіку яйцевої клітини. Як називають ці клітини?

5
У зв`язку з аномалією розвитку статевої системи порушено здатність овоцитів 1 порядку примордіальних фолікулів дівчинки залишатися в стадії діктіотени. Яка тривалість вказаної стадії діктіотени в нормі?

6
При обстеженні жінки, яка перенесла механічну травму шийки матки, виявлено ерозію (пошкодження) слизової оболонки каналу шийки матки. Який епітелій зазнав ушкодження?

7
Відомо, що циклічні зміни стану слизової оболонки матки зумовлені змінами гормонального фону. Які гормональні зміни викликають відторгнення функціонального шару ендометрію?

8
При обстеженні жінки, яка перенесла операцію з приводу позаматкової вагітності, виявлено гіпотонію (зменшення тонусу) м`язової оболонки яйцеводів у матковому відділі. Які шари гладких міоцитів розрізняють у м'язовій оболонці яйцеводів маткового відділу?

9
При ендоскопічному обстеженні у функціональному шарі ендометрію визначаються дві зони: компактна та губчатЯкій фазі менструального циклу відповідає такий стан ендометрію?

10
У жінки з порушенням оваріально-менструального циклу виявлено порушення утворення та функціонування менструального жовтого тіла.Яка фаза циклу найбільш страждає?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100