Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
При мікроскопії препарата, виготовленого з біопсійного матеріалу, діагностована пухлина, яка розвинулась з залоз, локалізованих у підслизовій основі. Залози якого з перелічених відділів травного тракту стали джерелом утворення пухлини?

2
Однією з причин аномалії розвитку слинних залоз є порушення терміну диференціювання (дисхронія) ембріональних тканин. У який строк ембріонального розвитку відбувається закладка великих слинних залоз?

3
Однією з причин жовчнокам'яної хвороби є порушення резорбтивної функції епітелію слизової оболонки жовчного міхурЯкий епітелій пошкоджується при цьому захворюванні?

4
Стоматолог при лiкуваннi зубiв вводить в простір мiж щокою i альвеолярним вiдростком верхньої щелепи ватний тампон. Вивiдний отвiр протоки якої залози вiн закриває?

5
У результаті тривалого лікування антибіотиками у хворого порушено процес травлення клітковини в товстій кишці. З чим це пов`язано?

6
У жінки 74 років діагностована злоякісна епітеліальна пухлина парієтальної очеревини. Який епітелій є джерелом розвитку пухлини?

7
При дослідженні біоптату хворого з виразковим пошкодженням слизової оболонки кишки спостерігаються кінцеві відділи залоз, що занурені в підслизову основу. Визначте, який відділ кишки ушкоджений

8
У кровi хворого виявлено низький рiвень альбумiнiв i фiбриногену. Зниження активностi яких органел гепатоцитiв печiнки з найбiльшою вiрогiдністю обумовлює це явище?

9
Ворсинки тонкої кишки зовні вкриті епітелієм, у складі якого розрізняють три види клітин. Які з них приймають участь у процесах пристінкового травлення?

10
Порушена білковоутворююча функція печінки. Які зміни при цьому можна спостерігати в структурі гепатоцитів?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100