Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
У підслизовій основі губи локалізовані кінцеві секреторні відділи малих губних слинних залоз. Який секрет вони продукують?

2
Відомо, що тіло язика утворене пучками посмугованих м’язових волокон. Скільки пучків м’язових волокон його утворюють?

3
Однією з причин аномалії розвитку слинних залоз є порушення терміну диференціювання (дисхронія) ембріональних тканин. У який строк ембріонального розвитку відбувається закладка великих слинних залоз?

4
Однією з причин аномалії розвитку стравоходу є порушення терміну диференціювання ембріональних тканин (дисхронія). В який строк пренатального онтогенезу починається гістогенез стравоходу?

5
До лікарні звернувся чоловік 60 років зі скаргами на пухлиноподібне утворення на шкірній частині верхньої губи. З анамнезу відомо, що хворий курить протягом 40 рокі При гістологічному обстеженні діагностовано злоякісне новоутворення. Похідним якого епітелію є ця пухлина?

6
У результаті травми пошкоджено епітелій слизової оболонки тонкої кишки. За рахунок яких клітин буде відбуватися його регенерація?

7
У стінці шлунково-кишкового тракту розташовані нервові зплетення. Нейроцити одного зі зплетень контролюють роботу м`язових клітин. У якому шарі стінки травної трубки воно розташоване?

8
У кровi хворого виявлено низький рiвень альбумiнiв i фiбриногену. Зниження активностi яких органел гепатоцитiв печiнки з найбiльшою вiрогiдністю обумовлює це явище?

9
При дослідженні біоптату хворого з виразковим пошкодженням слизової оболонки кишки спостерігаються кінцеві відділи залоз, що занурені в підслизову основу. Визначте, який відділ кишки ушкоджений

10
У хворого 60 років діагностована доброякісна епітеліальна пухлина тонкої кишки. З якого епітелію розвинулась пухлина?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100