Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   НТ АГЕТ / тестовий контроль /

Тесты

Питання 
1
У хворого, що надійшов до терапевтичної клініки, лабораторно встановлено зниження кислотності шлункового соку. Ушкодження яких клітин шлункових залоз обумовило означену ситуацію?

2
У чоловiка 30 рокiв дiагностована хвороба Гiршпрунга - iдiопатичне розширення та подовження товстого кишечникЗа рахунок порушення розвитку якого джерела формування кишкової трубки iмовiрний розвиток цього захворювання?

3
При хронічних захворюваннях печінки компоненти жовчі потрапляють в кров внаслідок пошкодження стінок жовчних капілярі Які структури утворюють стінки жовчних капілярів?

4
У кровоносне русло експериментальної тварини введено туш. Через певний проміжок часу фарба з течією крові потрапила в печінку. Які клітини будуть реагувати на потрапляння туші в печінку?

5
У жінки 74 років діагностована злоякісна епітеліальна пухлина парієтальної очеревини. Який епітелій є джерелом розвитку пухлини?

6
У жінки 56 років при проведенні рН-метрії шлункового соку виявлена тотальна гіперацидність (підвищення кислотності). З порушенням функції яких клітин епітелію шлунка це пов`язано?

7
Хворий 45 рокiв госпiталiзований зi скаргами на бiль в шлунку. Гастроскопiя виявила наявнiсть невеликих за розмiром виразок в областi дна шлунку. Порушення функцiї яких клiтин стiнки шлунку стало причиною пошкодження слизової оболонки?

8
Відомо, що найчастіше запалення червоподібного відростка (апендицит) має місце після перенесених вірусних інфекцій. Які морфологічні особливості будови стінки червоподібного відростка сприяють цьому?

9
Однією з причин аномалії розвитку стравоходу є порушення терміну диференціювання ембріональних тканин (дисхронія). В який строк пренатального онтогенезу починається гістогенез стравоходу?

10
Деякі захворювання кишки пов'язані з порушенням функції екзокриноцитів з ацидофільними гранулами. Де розташовані ці клітини в нормі?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100