Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   НТ АГЕТ / тестовий контроль /

Тесты

Питання 
1
У раціоні людини велика кількість їжі, яка містить вуглеводи. Яка функція печінки повинна активізуватися?

2
У чоловіка 34 років виявлено високу концентрацію соматостатину в крові.Підвищеною активністю яких клітин підшлункової залози це можна пояснити?

3
При деяких захворюваннях печінки спостерігається порушення циркуляції крові та жовчі внаслідок пошкодження структур, які входять до печінкових тріад. Які утворення входять до печінкових тріад?

4
Відомо, що глотка сполучає ротову порожнину зі стравоходом. В ній перехрещуються повітроносний та травний шляхи. Який епітелій вкриває носовий відділ глотки?

5
На гiстологiчному зрiзi дна шлунка у складi залоз видно порiвняно великi клiтини з ацидофiльною цитоплазмою, електронномiкроскопiчно в цих клiтинах є наявною складна система внутрiшньоклiтинних канальцi Що продукують цi клiтини?

6
Хворий 45 рокiв госпiталiзований зi скаргами на бiль в шлунку. Гастроскопiя виявила наявнiсть невеликих за розмiром виразок в областi дна шлунку. Порушення функцiї яких клiтин стiнки шлунку стало причиною пошкодження слизової оболонки?

7
При обстеженніі хворого з захворюванням тонкої кишки виявлено порушення процесів пристінкового травлення. З порушенням функції яких клітин це пов'язано?

8
У результаті тривалого лікування антибіотиками у хворого порушено процес травлення клітковини в товстій кишці. З чим це пов`язано?

9
На межі ротової порожнини та носоглотки розміщені скупчення лімфоїдних елементів - мигдалики, які формують лімфоепітеліальне кільце Пирогова-ВальдейєрЯку особливість рельєфу слизової оболонки можна побачити у ділянках локалізації мигдаликів?

10
У хворого, що надійшов до терапевтичної клініки, лабораторно встановлено зниження кислотності шлункового соку. Ушкодження яких клітин шлункових залоз обумовило означену ситуацію?

 
 
 © 2004-2017, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2017, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100