Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
У хворого, що переніс дію іонізуючого випромінювання, виявлено відсутність синаптонемних комплексів в сперматоцитах 1 порядку. В якій стадії профази першого поділу мейозу у вказаних клітинах відбулося це порушення?

2
У хлопчика 15 років порушено формування вторинних статевих ознак внаслідок недостатнього синтезу тестостерону. Які гормони переважно регулюють утворення цього гормону в сім'яниках?

3
При пошкодженні гематотестикулярного бар'єру внаслідок травми яєчка спостерігається порушення синтезу одного з видів інгібінЯкі клітини, що його синтезують, були при цьому ушкоджені?

4
При обстеженні чоловіка з порушенням фертильних властивостей сперми виявлено ушкодження акросоми сперматозоїді Які елементи сперматид, що трансформуються в акросому, були ушкоджені на етапах сперматогенезу?

5
При пошкодженні яєчка внаслідок травми спостерігається порушення синтезу трансферину. Які клітини, що його синтезують, були при цьому пошкоджені?

6
При дисплазії (порушенні розвитку) яєчка спостерігається формування недостатньої кількості сустентоцитів у складі звивистих сім'яних канальці Яке ембріональне джерело для цих клітин зазнало ушкодження?

7
На препараті представлено поперечний зріз сім’явиносної протоки людини. Які епітеліальні клітини вистилають його слизову оболонку?

8
У хворого з патологією статевої системи виявлено порушення процесів сперматогенезу у фазі росту. З недостатньою кількістю якого гормона може бути пов'язана ця патологія?

9
При мікроскопічному вивченні біоптату хворого на олігоспермію (недостатню кількість сперматозоїдів у сім`яній рідині) виявлено порушення мітотичного поділу сперматогоній. Недостатня кількість якого гормону гіпофізу може викликати такий стан?

10
Внаслідок пригнічення синтезу тестостерону у хворого спостерігається недостатній розвиток вторинних статевих ознак. Визначте локалізацію клітин, що синтезують означений гормон

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100