Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
Внаслідок пригнічення синтезу тестостерону у хворого спостерігається недостатній розвиток вторинних статевих ознак. Визначте локалізацію клітин, що синтезують означений гормон

2
При дослідженні біоптату яєчка чоловіка, який зазнав дії іонізуючого випромінювання, було виявлено порушення структури сперматогенних клітин, що локалізовані у базальній зоні звивистих сім'яних канальці Які з вказаних клітин були при цьому ушкоджені?

3
Під час клінічного обстеження хворого з порушенням гермінативної функції сім'яника у крові виявлено недостатній рівень гормона, що стимулює цю функцію. Визначте цей гормон

4
При пошкодженні яєчка внаслідок травми спостерігається порушення синтезу трансферину. Які клітини, що його синтезують, були при цьому пошкоджені?

5
При обстеженні хворого на аплазію (порушення розвитку) яєчка виявлено вроджену аномалію сім'явиносної протоки. Які ембріональні структури, що є джерелом розвитку сім'явиносної протоки, зазнали ушкодження?

6
У хлопчика 15 років порушено формування вторинних статевих ознак внаслідок недостатнього синтезу тестостерону. Які гормони переважно регулюють утворення цього гормону в сім'яниках?

7
У хворого, що переніс дію випромінювання, виявлено порушення кросинговеру фази росту в сперматогенезі. В якій стадії профази першого поділу мейозу відбулося зазначене порушення?

8
При обстеженні хворого на аплазію (порушення розвитку) яєчка виявлено вроджену аномалію виносних канальців сім'яникЯкі ембріональні структури, що є джерелом розвитку виносних канальців, зазнали ушкодження?

9
Відомо, що прямі сім’явиносні канальці сполучають звивисті канальці з сіткою сім’яника, і мають три оболонки (слизову, м’язову, адвентиційну). Який епітелій вкриває слизову оболонку прямих канальців?

10
У хворого, що переніс дію іонізуючого випромінювання, виявлено відсутність синаптонемних комплексів в сперматоцитах 1 порядку. В якій стадії профази першого поділу мейозу у вказаних клітинах відбулося це порушення?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100