Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
Внаслідок механічної травми калитки у хворого виявлено крововилив у білочну оболонку яєчкВизначте, чим саме утворена ця оболонка?

2
При гіпоплазії (недостатньому розвитку) яєчка порушується формування прямих канальців та сітки сім'яникЗ якого джерела розвиваються ці структури?

3
При клінічному обстеженні хворого з порушенням фертильних властивостей сперми виявлено аномалію розвитку сперматогоній. Визначте, яка ембріональна структура, що є джерелом розвитку сперматогоній, зазнала ушкодження на етапах ембріогенезу

4
При пошкодженні гематотестикулярного бар'єру внаслідок травми яєчка спостерігається порушення синтезу одного з видів інгібінЯкі клітини, що його синтезують, були при цьому ушкоджені?

5
У хворого, що переніс дію іонізуючого випромінювання, виявлено недостатню спіралізацію хромосом у фазі росту в сперматогенезі. В якій стадії профази першого поділу мейозу в сперматоцитах першого порядку повинна відбуватися максимальна спіралізація хромосом?

6
Внаслідок аномалії ембріонального розвитку у хворого виникла дисплазія (порушення розвитку) яєчкВизначте, яка ембріональна структура, що є джерелом для розвитку гонад, зазнала ушкодження на етапах ембріогенезу

7
Під час клінічного обстеження хворого з порушенням гермінативної функції сім'яника у крові виявлено недостатній рівень гормона, що стимулює цю функцію. Визначте цей гормон

8
При обстеженні хворого 30 років з порушенням формування вторинних статевих ознак виявлено низький рівень тестостерону в крові. Які клітини, що синтезують тестостерон, виявляють недостатню секреторну активність?

9
У чоловіка з аномаліями розвитку статевої системи виявлено порушення синтезу інгібіні Визначіть функцію інгібіну, що утворюється на стадії індифирентної гонади в процесі розвитку організма чоловічої статі?

10
Однією з причин втрати фертильності сім'яною рідиною є порушення рухливої функції сперматозоїді З яких органел сперматид формується хвіст?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100