Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
Відомо, що прямі сім’явиносні канальці сполучають звивисті канальці з сіткою сім’яника, і мають три оболонки (слизову, м’язову, адвентиційну). Який епітелій вкриває слизову оболонку прямих канальців?

2
У хворого на олігоспермію (низьку кількість сперматозоїдів у складі сім'яної рідини) виявлено порушення структури сперматозоїдів внаслідок недостатнього синтезу андрогензв'язуючого білкЯкі клітини звивистих сім'яних канальців не забезпечують адекватного рівня цього про-теїну?

3
При обстеженні хворого з патологією статевої системи виявлено порушення течії фази дозрівання в сперматогенезі. Які наступні клітини сперматогенного ряду не зможуть утворюватись при блокуванні другого поділу дозрівання?

4
При клінічному обстеженні хворого з порушенням фертильних властивостей сперми виявлено аномалію розвитку сперматогоній. Визначте, яка ембріональна структура, що є джерелом розвитку сперматогоній, зазнала ушкодження на етапах ембріогенезу

5
При обстеженні хворого з патологією статевої системи виявлено порушення течії фази дозрівання в сперматогенезі. Які наступні клітини сперматогенного ряду не зможуть утворюватись при блокуванні першого поділу дозрівання?

6
У хворого з дисплазією (недостатнім розвитком) лівого яєчка спостерігається відсутність похідних статевих шнурі Визначте, які саме структури будуть при цьому відсутні

7
У хворого, що переніс дію іонізуючого випромінювання, виявлено відсутність синаптонемних комплексів в сперматоцитах 1 порядку. В якій стадії профази першого поділу мейозу у вказаних клітинах відбулося це порушення?

8
При дослідженні біоптату яєчка чоловіка, який зазнав дії іонізуючого випромінювання, було виявлено порушення структури сперматогенних клітин, що локалізовані у базальній зоні звивистих сім'яних канальці Які з вказаних клітин були при цьому ушкоджені?

9
У хворого з патологією статевої системи виявлено порушення процесів сперматогенезу у фазі росту. З недостатньою кількістю якого гормона може бути пов'язана ця патологія?

10
Сім’явипорскувальна протока утворюється в результаті злиття двох сім’явиносних протокі Скільки шарів гладких міоцитів утворюють м’язову оболонку сім’явиносної протоки?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100