Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
На препараті представлено численні зрізи звивистого сім`яного канальця. Між канальцями розташована пухка сполучна тканина, в якій видно великі скупчення клітин полігональної форми, багатих ліпідними включеннями. Які це клітини?

2
Однією з причин втрати фертильності сім'яною рідиною є порушення рухливої функції сперматозоїді З яких органел сперматид формується хвіст?

3
Внаслідок асептичного запалення калитки після механічної травми виникло порушення всіх компонентів гематотестикулярного бар'єру. Які структури, що входять до його складу, зазнали ушкодження?

4
При мікроскопічному дослідженні гістологічного зрізу одного з органів чоловічої статевої системи виявлені потужні пучки гладкої м'язової тканини, між якими розташовані альвеолярні залозки. Вивідні протоки залозок впадають в порожнину, що вистелена перехідним епітелієм. Визначте, який це орган

5
Під час клінічного обстеження у хворого виявлено ектопію (нехарактерну локалізацію) передміхурової залози. Визначте, яка ембріональна структура, що є джерелом для розвитку означеного органу, зазнала пошкодження на етапах ембріогенезу

6
У хворого з патологією статевої системи виявлено порушення процесів сперматогенезу у фазі росту. З недостатньою кількістю якого гормона може бути пов'язана ця патологія?

7
У чоловіка з аномаліями розвитку статевої системи виявлено порушення синтезу інгібіні Визначіть функцію інгібіну, що утворюється на стадії індифирентної гонади в процесі розвитку організма чоловічої статі?

8
У хворого на аплазію (відсутність розвитку) яєчка порушується розвиток сім'явиносної та сім'явипорскувальної проток. Визначте, яка ембріональна структура, що є джерелом для розвитку означених проток, зазнала пошкодження на етапах ембріогенезу

9
При обстеженні новонародженого виявлена аномалія розвитку передміхурової залози. Яке ембріональне джерело було ушкоджено протягом пренатального онтогенезу?

10
При обстеженні хворого на аплазію (порушення розвитку) яєчка виявлено вроджену аномалію виносних канальців сім'яникЯкі ембріональні структури, що є джерелом розвитку виносних канальців, зазнали ушкодження?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100