Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   НТ АГЕТ / тестовий контроль /

Тесты

Питання 
1
У хворого на поліорхизм (перевищення кількості гонад) виявлено порушення структури придатка сім'яникВизначте, яка ембріональна структура, що є джерелом для розвитку протоки придатка сім'яника, зазнала пошкодження на етапах ембріогенезу

2
При обстеженні чоловіка з порушенням фертильних властивостей сперми виявлено ушкодження акросоми сперматозоїді Які елементи сперматид, що трансформуються в акросому, були ушкоджені на етапах сперматогенезу?

3
У хворого на аплазію (відсутність розвитку) яєчка порушується розвиток сім'явиносної та сім'явипорскувальної проток. Визначте, яка ембріональна структура, що є джерелом для розвитку означених проток, зазнала пошкодження на етапах ембріогенезу

4
В експерименті на самцях щура виявлено зниження секреції в гіпофізі лютеїнізуючого гормону. Активність яких клітин чоловічої гонади буде знижена у першу чергу?

5
При дослідженні біоптату яєчка чоловіка, який зазнав дії іонізуючого випромінювання, було виявлено порушення структури сперматогенних клітин, що локалізовані у базальній зоні звивистих сім'яних канальці Які з вказаних клітин були при цьому ушкоджені?

6
У чоловіка з аномаліями розвитку статевої системи виявлено порушення синтезу інгібіні Визначіть функцію інгібіну, що утворюється на стадії індифирентної гонади в процесі розвитку організма чоловічої статі?

7
У хворого на олігоспермію (низьку кількість сперматозоїдів у складі сім'яної рідини) виявлено порушення структури сперматозоїдів внаслідок недостатнього синтезу андрогензв'язуючого білкЯкі клітини звивистих сім'яних канальців не забезпечують адекватного рівня цього про-теїну?

8
При обстеженні хворого з патологією статевої системи виявлено порушення течії фази дозрівання в сперматогенезі. Які наступні клітини сперматогенного ряду не зможуть утворюватись при блокуванні першого поділу дозрівання?

9
У хлопчика під час клінічного обстеження виявлено гіперплазію (надмірний розвиток) сім'яних пухирці Порушення яких ембріональних структур спричинило цю аномалію?

10
Внаслідок пригнічення синтезу тестостерону у хворого спостерігається недостатній розвиток вторинних статевих ознак. Визначте локалізацію клітин, що синтезують означений гормон

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100