Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   НТ АГЕТ / тестовий контроль /

Тесты

Питання 
1
При дослідженні біоптату яєчка чоловіка, який зазнав дії іонізуючого випромінювання, було виявлено порушення структури сперматогенних клітин, що локалізовані у базальній зоні звивистих сім'яних канальці Які з вказаних клітин були при цьому ушкоджені?

2
Внаслідок аномалії ембріонального розвитку у хворого виникла дисплазія (порушення розвитку) яєчкВизначте, яка ембріональна структура, що є джерелом для розвитку гонад, зазнала ушкодження на етапах ембріогенезу

3
Відомо, що прямі сім’явиносні канальці сполучають звивисті канальці з сіткою сім’яника, і мають три оболонки (слизову, м’язову, адвентиційну). Який епітелій вкриває слизову оболонку прямих канальців?

4
На препараті представлено численні зрізи звивистого сім`яного канальця. Між канальцями розташована пухка сполучна тканина, в якій видно великі скупчення клітин полігональної форми, багатих ліпідними включеннями. Які це клітини?

5
При обстеженні хворого на аплазію (порушення розвитку) яєчка виявлено вроджену аномалію сім'явиносної протоки. Які ембріональні структури, що є джерелом розвитку сім'явиносної протоки, зазнали ушкодження?

6
При обстеженні чоловіка з порушенням фертильних властивостей сперми виявлено ушкодження акросоми сперматозоїді Які елементи сперматид, що трансформуються в акросому, були ушкоджені на етапах сперматогенезу?

7
Внаслідок асептичного запалення калитки після механічної травми виникло порушення всіх компонентів гематотестикулярного бар'єру. Які структури, що входять до його складу, зазнали ушкодження?

8
Відомо, що процес утвореня чоловічих статевих клітин здійснюється у звивистих сім’яних канальцях. Визначте найменш зрілі клітинні форми:

9
При дисплазії (порушенні розвитку) яєчка спостерігається формування недостатньої кількості сустентоцитів у складі звивистих сім'яних канальці Яке ембріональне джерело для цих клітин зазнало ушкодження?

10
При клінічному обстеженні хворого з порушенням фертильних властивостей сперми виявлено аномалію розвитку сперматогоній. Визначте, яка ембріональна структура, що є джерелом розвитку сперматогоній, зазнала ушкодження на етапах ембріогенезу

 
 
 © 2004-2017, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2017, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100