Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   НТ АГЕТ / тестовий контроль /

Тесты

Питання 
1
Під час клінічного обстеження у хворого виявлено ектопію (нехарактерну локалізацію) передміхурової залози. Визначте, яка ембріональна структура, що є джерелом для розвитку означеного органу, зазнала пошкодження на етапах ембріогенезу

2
У хлопчика 15 років порушено формування вторинних статевих ознак внаслідок недостатнього синтезу тестостерону. Які гормони переважно регулюють утворення цього гормону в сім'яниках?

3
Однією з причин втрати фертильності сім'яною рідиною є порушення рухливої функції сперматозоїді З яких органел сперматид формується хвіст?

4
Під час клінічного обстеження хворого з порушенням гермінативної функції сім'яника у крові виявлено недостатній рівень гормона, що стимулює цю функцію. Визначте цей гормон

5
В експерименті на самцях щура виявлено інтенсивний синтез в гіпофізі лютеїнізуючого гормону. Які клітини чоловічої гонади будуть стимулюватися вказаним гормоном у першу чергу?

6
У чоловіка 57 років діагностовано пухлину простатичного відділу сечівникЯкий морфологічний тип епітелію вкриває цей відділ сечівника?

7
У хворого на аплазію (відсутність розвитку) яєчка порушується розвиток сім'явиносної та сім'явипорскувальної проток. Визначте, яка ембріональна структура, що є джерелом для розвитку означених проток, зазнала пошкодження на етапах ембріогенезу

8
В експерименті на самцях щура виявлено зниження секреції в гіпофізі лютеїнізуючого гормону. Активність яких клітин чоловічої гонади буде знижена у першу чергу?

9
У чоловіка з аномаліями розвитку статевої системи виявлено порушення синтезу інгібіні Визначіть функцію інгібіну, що утворюється на стадії індифирентної гонади в процесі розвитку організма чоловічої статі?

10
При гіпоплазії (недостатньому розвитку) яєчка порушується формування прямих канальців та сітки сім'яникЗ якого джерела розвиваються ці структури?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100