Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   НТ АГЕТ / тестовий контроль /

Тесты

Питання 
1
У чоловіка з аномаліями розвитку статевої системи виявлено пригнічення фолі-кулостимулюючої функції гіпофізу внаслідок порушення синтезу інгібіну. Які клітини звивистих сім'яних канальців не забезпечують адекватного рівня цієї біологічно активної речовини?

2
При клінічному обстеженні хворого з порушенням фертильних властивостей сперми виявлено аномалію розвитку сперматогоній. Визначте, яка ембріональна структура, що є джерелом розвитку сперматогоній, зазнала ушкодження на етапах ембріогенезу

3
У хлопчика під час клінічного обстеження виявлено гіперплазію (надмірний розвиток) сім'яних пухирці Порушення яких ембріональних структур спричинило цю аномалію?

4
При дослідженні біоптату яєчка чоловіка, який зазнав дії іонізуючого випромінювання, було виявлено порушення структури сперматогенних клітин, що локалізовані у базальній зоні звивистих сім'яних канальці Які з вказаних клітин були при цьому ушкоджені?

5
При обстеженні хворого 30 років з порушенням формування вторинних статевих ознак виявлено низький рівень тестостерону в крові. Які клітини, що синтезують тестостерон, виявляють недостатню секреторну активність?

6
При мікроскопічному вивченні біоптату хворого на олігоспермію (недостатню кількість сперматозоїдів у сім`яній рідині) виявлено порушення мітотичного поділу сперматогоній. Недостатня кількість якого гормону гіпофізу може викликати такий стан?

7
Однією з причин втрати фертильності сім'яною рідиною є порушення рухливої функції сперматозоїді З яких органел сперматид формується хвіст?

8
При пошкодженні яєчка внаслідок травми спостерігається порушення синтезу трансферину. Які клітини, що його синтезують, були при цьому пошкоджені?

9
У чоловіка 63 років діагностовано пухлину перетинчастого відділу сечівникЯкий морфологічний тип епітелію може бути субстратом для виникнення новоутворення?

10
У хворого на олігоспермію (низьку кількість сперматозоїдів у складі сім'яної рідини) виявлено порушення структури сперматозоїдів внаслідок недостатнього синтезу андрогензв'язуючого білкЯкі клітини звивистих сім'яних канальців не забезпечують адекватного рівня цього про-теїну?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100