Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   НТ АГЕТ / тестовий контроль /

Тесты

Питання 
1
У хворого, що переніс дію іонізуючого випромінювання, виявлено недостатню спіралізацію хромосом у фазі росту в сперматогенезі. В якій стадії профази першого поділу мейозу в сперматоцитах першого порядку повинна відбуватися максимальна спіралізація хромосом?

2
Внаслідок пригнічення синтезу тестостерону у хворого спостерігається недостатній розвиток вторинних статевих ознак. Визначте локалізацію клітин, що синтезують означений гормон

3
При мікроскопічному вивченні біоптату хворого на олігоспермію (недостатню кількість сперматозоїдів у сім`яній рідині) виявлено порушення мітотичного поділу сперматогоній. Недостатня кількість якого гормону гіпофізу може викликати такий стан?

4
Внаслідок механічної травми калитки у хворого виявлено крововилив у білочну оболонку яєчкВизначте, чим саме утворена ця оболонка?

5
В експерименті на самцях щура виявлено інтенсивний синтез в гіпофізі лютеїнізуючого гормону. Які клітини чоловічої гонади будуть стимулюватися вказаним гормоном у першу чергу?

6
При обстеженні новонародженого виявлена аномалія розвитку передміхурової залози. Яке ембріональне джерело було ушкоджено протягом пренатального онтогенезу?

7
Сім’явипорскувальна протока утворюється в результаті злиття двох сім’явиносних протокі Скільки шарів гладких міоцитів утворюють м’язову оболонку сім’явиносної протоки?

8
При обстеженні хворого на аплазію (порушення розвитку) яєчка виявлено вроджену аномалію виносних канальців сім'яникЯкі ембріональні структури, що є джерелом розвитку виносних канальців, зазнали ушкодження?

9
У хлопчика під час клінічного обстеження виявлено гіперплазію (надмірний розвиток) сім'яних пухирці Порушення яких ембріональних структур спричинило цю аномалію?

10
При обстеженні хворого з патологією статевої системи виявлено порушення течії фази дозрівання в сперматогенезі. Які наступні клітини сперматогенного ряду не зможуть утворюватись при блокуванні першого поділу дозрівання?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100