Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
Після оперативного втручання на шлунку у хворого з виразковою хворобою спостерігається активна регенерація м'язової оболонки. За рахунок яких джерел відбувається цей процес?

2
При обстеженні новонародженого виявлено аномалію розвитку м'язової тканини целомічного типу. Яка структурна одиниця цієї тканини зазнала ушкодження?

3
У новонародженого при обстеженні виявлено аномалії розвитку м'язової тканини мезенхімного походження. Яка за будовою м'язова тканина постраждала?

4
При обстеженні хворого з травмою кінцівок виявлено пошкодження скелетної м'язової тканини. Які з перелічених нижче структурних компонентів зазнали ушкодження?

5
В експерименті було видалено скелетний м`яз , а потім за допомогою протеолітичних ферментів розділено на окремі фрагменти. Сукупність отриманих фрагментів помістили на місце дефекту. Через певний період часу був знову сформований м`яз. Завдяки чому відбулася регенерація?

6
При дослідженні біоптату хворого виявлено пошкодження субклітинних структур кардіоміоцитів, що викликало певні хімічні трансформації характерних для міокарда сполук. Які з перелічених нижче сполук не зазнали змін?

7
При дослідженні поперечно-смугастого м'язового волокна після дії гідролітичних ферментів спостерігається руйнування тонких міофіламентів. Де будуть локалізуватись патологічні зміни при вивченні волокна в поляризованому світлі?

8
В експерименті на тваринах вивчались особливості скорочення м’язових тканин. Який тип скорочення притаманний гладкій м’язовій тканині?

9
На травматологiчний пункт доставлено хворого з пошкодженням м'язiв нижнiх кiнцiвок. За рахунок яких клiтин можлива репаративна регенерацiя м'язових волокон i вiдновлення функцiї м'язiв?

10
У новонародженого при обстеженні виявлено аномалії розвитку м'язової тканини соматичного походження. Яка за будовою м'язова тканина постраждала?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100