Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   НТ АГЕТ / тестовий контроль /

Тесты

Питання 
1
При дії деяких хімічних речовин на скелетну м'язову тканину спостерігається порушення функції скорочення внаслідок змін внутрішньоклітинного метаболізму. Пошкодженням яких органел може бути обумовлене пригнічення енергетичного обміну у складі м`язового волокна?

2
При дослідженні поперечно-смугастого м'язового волокна після механічної травми спостерігається руйнування товстих міофіламентів. Які опорні структури, сполучені з міозиновими філаментами, також зазнають ушкодження?

3
При обстеженні біоптату міокарда хворого виявлено порушення структури м'язових волокон. Яка властивість кардіоміоцитів сприяє об'єднанню волокон міокарда в єдину мережу скорочувальних структур?

4
При обстеженні біоптату міокарда хворого виявлено порушення структури м'язових волокон міокарда. Які елементи волокон зазнали ушкодження?

5
На ранніх етапах розвитку зародка в експерименті зруйновано міотом. Розвиток яких скоротливих структур стане неможливим після такого втручання?

6
Після лікування міозиту (запальний процес у м'язі) у хворого спостерігається відновлення функції скоротливості скелетних м'язових волокон у повному обсязі. Які зміни взаємовідносин між тонкими та товстими міофіламентами будуть спостерігатись при скороченні?

7
Експериментальним шляхом було визначено, що структурно - функціональну одиницю м’язів утворює комплекс волокна з оточуючими його елементами пухкої сполучної тканини. Вкажіть його назву:

8
У новонародженого при обстеженні виявлено аномалії розвитку м'язової тканини целомічного походження. Яка за будовою м'язова тканина постраждала?

9
В експерименті по вивченню гістогенезу м'язових тканин було пошкоджено м'язову тканину целомічного типу. Які структури внаслідок цього зазнаватимуть ушкодження?

10
В результаті інфаркту відбулось пошкодження ділянки серцевого м`яза, яке супроводжується масовою загибеллю кардіоміоцитів. Які клітинні елементи забезпечать заміщення утвореного дефекту в структурі міокарду?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100