Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
На мікропрепараті поперечного зрізу барабанної перетинки видно, що вона складається з трьох шарів: зовнішнього, власної пластинки та внутрішнього. З чого складається зовнішній шар?

2
На електронномікроскопічній фотографії рогівки ока можна бачити розташовану під базальною мембраною пластинку, яка побудована з колагенових фібрил. Яку назву має цей шар рогівки?

3
При обстеженні очного дна виявлено порушення сітківки в області, де всі шари сітківки, окрім зовнішнього, розсунені і полегшують хід світловим променям. Яка область зазнала пош-кодження?

4
Одним з основних функціональних апаратів очного яблука є діоптричний. Визначте, яка структура не належить до оптичних середовищ ока?

5
У пацієнта внаслідок травми ока виникла необхідність трансплантації рогівки. Які особли-вості трофіки рогівки дозволяють успішно приживатись трансплантату?

6
Сльозний апарат ока виконує захисну функцію завдяки особливостям секрету і його евакуації. Якими за будовою є сльозні залози?

7
Відомо, що в сітківці крім тринейронного ланцюжка клітин, що передають нервовий імпульс, існують тормозні нейрони, при збудженні яких збільшується контрастність зображення. Які клітини з перелічених нижче належать до тормозних нейронів?

8
При диспансерному огляді у дитини 7 років виявлено відхилення форми кришталика від норми, пов'язане з аномалією розвитку окЯкий функціональний апарат ока постраждав?

9
Дитина 3 років під час гри пошкодила зовнішню поверхню барабанної перетинки. Який епітелій було при цьому пошкоджено?

10
Людина відчуває нудоту при різких поворотах та наклонах голови, не переносить їзди з поворотами та обертання тіла на каруселі. Які клітини у складі внутрішнього вуха збуджуються при цих рухах?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100