Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
Для підготовки космонавтів необхідно тренувати вестибулярний апарат, особливо рецепцію кутових прискорень. Де розташовані ці рецептори?

2
До лікарні звернувся чоловік з механічною травмою рогівки. Який з шарів рогівки має найбільш високу регенераційну здатність?

3
Як відомо, сітківка складає внутрішню оболонку очного яблукНа мікропрепараті задньої стінки ока кроля можна бачити пошарове її розташування. Яку кількість шарів складають перикаріони та відростки першого (фотосенсорного) нейрона?

4
Сльозний апарат ока виконує захисну функцію завдяки особливостям секрету і його евакуації. Якими за будовою є сльозні залози?

5
При тренуванні вестибулярного апарату у спеціальних приладах під впливом прискорень, що спрямовані у різних площинах, рухається ендолімфа у півколових протоках. Які клітини збуджуються в цих умовах?

6
На мікропрепараті представлена рогівка окДо якого виду епітеліальної тканини відноситься десцеметовий ендотелій?

7
Як відомо, сітківка складається з 10 шарів, основну кількість яких складають перикаріони та відростки нейроциті Який з шарів сітківки не утворений нейронами?

8
У жінки виникло інфекційне запалення рогівки ока з порушенням її переднього епітелію. Який вид епітелію зазнав ушкодження?

9
Після спостереження за сонячним затемненням без сонцезахисних окулярів дівчинка 10 років втратила можливість бачити. Які клітини беруть участь в процесі оновлення фотосенсорних нейронів?

10
Відомо, що в сітківці крім тринейронного ланцюжка клітин, що передають нервовий імпульс, існують тормозні нейрони, при збудженні яких збільшується контрастність зображення. Які клітини з перелічених нижче належать до тормозних нейронів?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100