Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
У зв'язку з порушенням розвитку органа зору у дитини спостерігається криптофтальм (зменшена очна щілина). Який функціональний апарат ока постраждав?

2
Як відомо, власне судинна оболонка середньої оболонки очного яблука розташована в його задній частині між склерою і зоровою частиною сітківки. Яка кількість пластинок складає власне судинну оболонку?

3
Сльозний апарат ока виконує захисну функцію завдяки особливостям секрету і його евакуації. Якими за типом секрету є сльозні залози?

4
На електронномікроскопічній фотографії рогівки ока можна бачити розташовану під базальною мембраною пластинку, яка побудована з колагенових фібрил. Яку назву має цей шар рогівки?

5
Відомо, що в сітківці крім тринейронного ланцюжка клітин, що передають нервовий імпульс, існують тормозні нейрони, при збудженні яких збільшується контрастність зображення. Які клітини з перелічених нижче належать до тормозних нейронів?

6
Як відомо, сітківка складається з 10 шарів, основну кількість яких складають перикаріони та відростки нейроциті Який з шарів сітківки не утворений нейронами?

7
У жінки виникло інфекційне запалення рогівки ока з порушенням її переднього епітелію. Який вид епітелію зазнав ушкодження?

8
На сітківці латерально від жовтої плями розташоване місце, яке має назву - сліпа плімЯкими структурами вона утворена?

9
Дитині, яка відчуває запаморочення та нудоту при їзді в автомобілі чи автобусі, поставлено діагноз - вестибулопатія (ушкодження вестибулярного апарата). Які структури вестибулярного апарату, що сприймають лінійне прискорення, зазнали ушкоджень?

10
У пацієнта внаслідок механічної травми пошкоджено барабанну перетинку. Яку структуру має її власна пластинка?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100