Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
Відомо, що світло викликає виникнення рецепторного потенціалу на фотосенсорних клітинах. У якому шарі сітківки ока фотосенсорні клітини формують синапси з біполярними нейронами?

2
У людини при рухах голови або при прискореному обертанні тіла виникають неприємні відчуття. При яких умовах відбувається збудження волоскових клітин крист (ампулярних гребінців)?

3
Відомо, що сітківка ока складається із ланцюга трьох нейронів, по яким передається нервовий імпуль Аксони яких саме нейронів утворюють зоровий нерв?

4
У чоловіка діагностовано дальтонізм (не сприймає кольори). Яких білків, що забезпечують сприйняття кольорів, недостатньо у складі мембран фотосенсорних клітин?

5
У пацієнта діагностовано вестибулопатію (ушкодження вестибулярного апарату). Людина не переносить довгої їзди у транспорті. Які клітини вестибулярного апарату зазнали ушкодження?

6
Під впливом невідомого фактора були ушкоджені тормозні нейрони сітківки, що забезпе-чують контрастність зображення. Які з перелічених клітин зазнали ушкодження?

7
У жінки виникло інфекційне запалення рогівки ока з порушенням її переднього епітелію. Який вид епітелію зазнав ушкодження?

8
На мікропрепараті сітківки можна визначити пошарове її розташування. Що складає внутрішній ядерний шар?

9
Відомо, що квант світла роз'єднує молекулу родопсина на білок опсин і ретіналь, що призводить до виникнення потенціалу на мембрані клітини. У яких структурах сітківки ока виникає цей процес?

10
При обстеженні очного дна виявлено порушення сітківки в області, де всі шари сітківки, окрім зовнішнього, розсунені і полегшують хід світловим променям. Яка область зазнала пош-кодження?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100