Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
При кліничному обстеженні новонародженої дівчинки виявлено аномалію розвитку яйцеводів. Яке ембріональне джерело зазнало ушкодження?

2
При гістологичному аналізі біопсії ендометрія, отриманої на 8-й день менструального циклу, виявлено, що покривні епітеліоцити мають кубічну форму, зрідка зустрічаються миготливі клітини та фігури мітозів. Недостача якого гормону обумовила виявлений стан ендометрія в даний період?

3
У жінки з порушенням оваріально-менструального циклу виявлено недостатній синтез прогестерону жовтим тілом. За допомогою якого гормона можливо стимулювати ендокринну функцію жовтого тіла?

4
У жінки з порушенням оваріально-менструального циклу виявлено гіпофункцію маткових залоз. Яка фаза циклу найбільш страждає?

5
У зв`язку з порушенням ендокринної функції менструального жовтого тіла жінці з метою замісної терапії треба вводити гормон прогестерон. Протягом якого терміну треба вводити цей гормон?

6
Після овуляції на місці залишків зрілого фолікула утворюється тимчасова ендокринна залоза. Якщо не відбулось запліднення, вона має назву циклічного жовтого тіла. Який термін його розвитку?

7
У жінки після перенесеного запалення яєчників спостерігається порушення овуляції та формування жовтих тіл. Утворення яких структур яєчників припиняється внаслідок цих змін?

8
При гістологічному аналізі біопсії ендометрія здорової жінки в складі строми виявлено великі, компактно розташовані клітини полігональної форми, збагачені ліпідами та глікогеном. Про які клітини йде мова?

9
При кліничному обстеженні в крові жінки виявлено низький рівень естрогенів та прогестерона. Які зміни в ендометрії матки можливо при цьому спостерігати?

10
У новонародженої дівчинки виявлено аномалію розвитку яєчників, пов`язану з порушенням періоду розмноження овогоній. В який період індивідуального розвитку організм дівчинки зазнав ушкодження?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100