Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
При обстеженні жінки з родовою травмою проміжності виявлено розрив м`язової оболонки шийки матки. Які шари гладких міоцитів розрізняють у пошкодженній м'язовій оболонці?

2
У жінки з порушенням оваріально-менструального циклу виявлено порушення утворення та функціонування менструального жовтого тіла. Яка фаза циклу найбільш страждає?

3
52. При обстеженні жінки з інфекційним вульвовагінітом (запалення піхви та її переддвер`я) виявлено пошкодження слизової оболонки переддвер`я піхви. Який епітелій зазнав ушкодження?

4
У жінки під час лапароскопії в яєчнику виявлено великий пухирчастий фолікул, що різко виступає над його поверхнею. На який день менстуального циклу спостерігається така картина?

5
У новонародженої дівчинки виявлено аномалію розвитку яєчників, пов`язану з пошкодженням поверхневого епітелію яєчника. Яке ембріональне джерело яєчника зазнало ушкодження?

6
Після перенесеного інфекційного захворювання у жінки спостерігається порушення механізмів атрезії та формування атретичних тіл. Яка функція яєчника, пов`язана з наявністю атретичних тіл, постраждає?

7
Відомо, що атретичні фолікули та атретичні тіла виникають внаслідок того, що не всі фолікули, які почали рост, досягають стадії зрілого фолікула. Який гормон зумовлює процес атрезії фолікулів?

8
При аналiзi кровi у невагiтної жiнки вiком 26 рокiв виявлено відносно низьку концентрацiю естрогенiв i високий рівень прогестерона. В якiй стадiї оварiально-менструального циклу було зроблено аналiз?

9
Відомо, що статева система осіб обох статей розвивається спочатку за єдиною схемою і в тісному контакті з розвитком видільної системи. В який час ебріогенезу відбувається закладка гонад?

10
При кліничному обстеженні в крові жінки виявлено низький рівень естрогенів та прогестерона. Які зміни в ендометрії матки можливо при цьому спостерігати?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100