Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
В ембріональному періоді було пошкоджено канальці первинної нирки. Утворення яких структур яєчника, що є залишками цих канальців, буде порушено?

2
При мікроскопічному дослідженні біоптату молочних залоз спостерігається повний розвиток усіх органних структур. Якому періоду розвитка молочних залоз відповідає ця картина?

3
В експерименті виникла задача блокувати формування жовтого тіла. Яку структуру яєчника потрібно пошкодити, щоб порушити утворення жовтого тіла?

4
При мікроскопічному дослідженні препарату яєчника спостерігається майже повна відсутність атретичних фолікулів. Які зміни гормонального фону можна очікувати?

5
На зрізах у кірковій речовині яєчника видно структури, які зовні схожі на жовті тіла. В центрі одних знаходиться зморщена прозора оболонка, в центрі інших - сполучнотканинний рубець. Які структури видно на зрізі?

6
При аналізі крові у жінки виявлено, що вміст прогестерона та эстрогенів наближається до нижньої межі норми. В яку стадію цикла було взято аналіз?

7
При аналізі крові у жінки виявлено, що вміст прогестерона наближається до нижньої межі норми, а вміст естрогенів досягає верхньої межі норми. На якій стадії циклу взято аналіз крові?

8
У зв`язку з аномалією розвитку статевої системи порушено здатність овоцитів 1-го порядку примордіальних фолікулів дівчинки залишатися в стадії діктіотени. Яка тривалість вказаної стадії діктіотени в нормі?

9
При аналізі крові у невагітної жінки виявлено, що вміст прогестерона становить верхню межу норми, а вміст естрогенів наближається до нижньої межі норми. У яку стадію циклу було взято аналіз?

10
У жінки після пологів внаслідок недостатньої секреторної активності альвеолоцитів молочних залоз порушено утворення молока. В якому періоді розвитку функція молочних залоз зазнала ушкодження?

 
 
 © 2004-2017, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2017, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100