Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
При кліничному обстеженні жінки виявлено, що в ендометрії відбувається регенерація функціонального шару. Які зміни в цей час можливо спостерігати в яєчнику?

2
У жінки після пологів внаслідок недостатньої секреторної активності альвеолоцитів молочних залоз порушено утворення молока. В якому періоді розвитку функція молочних залоз зазнала ушкодження?

3
На зрізах у кірковій речовині яєчника видно структури, які зовні схожі на жовті тіла. В центрі одних знаходиться зморщена прозора оболонка, в центрі інших - сполучнотканинний рубець. Які структури видно на зрізі?

4
При обстеженні у жінки спостерігається відторгнення функціонального шару ендометрію. Які зміни можливо спостерігати в цей час в яєчнику?

5
При аналізі крові у жінки виявлено, що вміст прогестерона та эстрогенів наближається до нижньої межі норми. В яку стадію цикла було взято аналіз?

6
У жінки з перерваною вагітністю виявлено недостатню продукцію гормона яєчника. Завдяки введенню якого гормона можливо запобігти відторгнення ендометрія на початку вагітності?

7
При обстеженні жінки, яка перенесла операцію з приводу позаматкової вагітності, виявлено гіпотонію (зменшення тонусу) м`язової оболонки яйцеводів у матковому відділі. Які шари гладких міоцитів розрізняють у м'язовій оболонці яйцеводів маткового відділу?

8
При обстеженні жінки з порушенням оваріально-менструального циклу виявлено пригнічення секреторної активності інтерстиційних клітин теки фолікула. Синтез яких гормонів буде при цьому пригнічено?

9
52. При обстеженні жінки з інфекційним вульвовагінітом (запалення піхви та її переддвер`я) виявлено пошкодження слизової оболонки переддвер`я піхви. Який епітелій зазнав ушкодження?

10
В крові жінки виявлено підвищений вміст андрогенів. Клітини яких структур активно секретують ці гормони?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100