Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
При обстеженні жінки, яка перенесла механічну родову травму піхви, виявлено ерозію (пошкодження епітелію) слизової оболонки піхви. Який епітелій зазнав ушкодження?

2
Після перенесеної інфекції у жінки в пременструальний період оваріально-менструального циклу порушено вростання кровоносних судин в зернистий шар фолікула після овуляції. Яка стадія формування жовтого тіла пошкоджена?

3
У жінки з порушенням оваріально-менструального циклу виявлено недостатній синтез прогестерону жовтим тілом. За допомогою якого гормона можливо стимулювати ендокринну функцію жовтого тіла?

4
У жінки після пологів внаслідок недостатньої секреторної активності альвеолоцитів молочних залоз порушено утворення молока. В якому періоді розвитку функція молочних залоз зазнала ушкодження?

5
При мікроскопічному дослідженні препарату яєчника в клітинах жовтого тіла з`являються ознаки дегенерації: формування аутофагічних вакуолей, пікноз ядер, накопичення ліпідів. Якій стадії розвитку відповідає ця картина?

6
При обстеженні жінки, яка перенесла операцію з приводу позаматкової вагітності, виявлено гіпотонію (зменшення тонусу) м`язової оболонки яйцеводів у матковому відділі. Які шари гладких міоцитів розрізняють у м'язовій оболонці яйцеводів маткового відділу?

7
В експерименті під час овуляції було припинено кровопостачання тека-оболонки зрілого фолікула, внаслідок чого не утворився кров'яний згусток у пошкодженому фолікулі. Формування якої структури жовтого тіла буде порушено?

8
При кліничному обстеженні жінки виявлено, що в ендометрії відбувається регенерація функціонального шару. Які зміни в цей час можливо спостерігати в яєчнику?

9
Встановлено, що на стадії розмноження овогоній на організм жінки вплинув неблагоприємний чинник. На які структури яєчника та в який період життя организму подіяв цей чинник?

10
При кліничному обстеженні жінки з запаленням лівого яєчника виявлено пошкодження мозкової речовини яєчників. Яка тканина зазнала ушкодження?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100