Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
В експерименті під час овуляції було припинено кровопостачання тека-оболонки зрілого фолікула, внаслідок чого не утворився кров'яний згусток у пошкодженому фолікулі. Формування якої структури жовтого тіла буде порушено?

2
При аналізі крові у жінки виявлено, що вміст прогестерона наближається до нижньої межі норми, а вміст естрогенів досягає верхньої межі норми. На якій стадії циклу взято аналіз крові?

3
При дослідженні гістологічного препарату яєчника спостерігається велика кількість атретичних фолікулів в кірковій речовині. Яка морфологічна ознака дає можливість відрізнити атретичний фолікул від інших структур коркової речовини?

4
В стромі матки виявлено багато малодиференційованих клітин. В якій стадії менструального циклу спостерігається така картина?

5
У новонародженої дівчинки з аномалією розвитку яєчника порушений процес малого росту фолікулів. Якими факторами можна пояснити порушення цього етапу овогенезу?

6
Під час профілактичного огляду у жінки виявлено аденому (залозиста пухлина) молочної залози. Які залози (за будовою) стали джерелом утворення аденоми?

7
В експерименті за допомогою метода авторадіографії (використання радіоактивних ізотопів) була помічена овогонія, яка вступила в період малого росту. Скільки яйцеклітин буде вміщувати радіоізотопну мітку після дозрівання цієї овогонії?

8
На гістологічному препараті яєчника спостерігаються тільки примордіальні та зростаючі фолікули. З недостатньою секрецією яких гормонів це може бути пов`язано?

9
Під час кліничного обстеження в крові жінки виявлено підвищення рівня естрогенів та низький рівень прогестерону. Які зміни в ендометрії матки можливо спостерігати при цьому?

10
При кліничному обстеженні жінки з запаленням яєчників виявлено пошкодження білкової оболонки. Ушкодження якої тканини при цьоиу спостерігається?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100