Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
Після овуляції на місці залишків зрілого фолікула утворюється тимчасова ендокринна залоза. Якщо не відбулось запліднення, вона має назву циклічного жовтого тіла. Який термін його розвитку?

2
У жінки після пологів порушений синтез молока молочними залозами. Недостатнім утворенням якого гормона це може бути обумовлено?

3
У новонародженої дівчинки виявлено аномалію розвитку яєчників, пов`язану з порушенням періоду розмноження овогоній. В який період індивідуального розвитку організм дівчинки зазнав ушкодження?

4
Відомо, що циклічні зміни стану слизової оболонки матки зумовлені змінами гормонального фону. Які гормональні зміни викликають відторгнення функціонального шару ендометрію?

5
При обстеженні жінки, яка страждає безплідністю виявлено, що причиною цього є перенесений запалювальний процес слизової оболонки яйцеводів. Який епітелій зазнав ушкодження?

6
При різкому пригніченні функції гіпофізу тварині було введено фолікулостимулюючий гормон. Як це відобразиться на структурі яєчника?

7
У новонародженої дівчинки виявлено аномалію розвитку яєчників, пов`язану з пошкодженням фолікулярних клітин. Яке ембріональне джерело яєчника зазнало ушкодження?

8
У жінки з порушенням оваріально-менструального циклу по типу ановуляторного виявлено патологічні зміни ендокринної регуляції овуляції. Недостатньою кількістю якого гормону (відсутністю овуляторної квоти) можна пояснити ановуляторний цикл?

9
Встановлено, що на стадії розмноження овогоній на організм жінки вплинув неблагоприємний чинник. На які структури яєчника та в який період життя организму подіяв цей чинник?

10
На гістологічному препараті яєчника спостерігаються тільки примордіальні та зростаючі фолікули. З недостатньою секрецією яких гормонів це може бути пов`язано?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100