Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   НТ АГЕТ / тестовий контроль /

Тесты

Питання 
1
При кліничному обстеженні новонародженої дівчинки виявлено аномалію розвитку матки. Яке ембріональне джерело зазнало ушкодження?

2
При гістологичному аналізі біопсії ендометрія, отриманої на 8-й день менструального циклу, виявлено, що покривні епітеліоцити мають кубічну форму, зрідка зустрічаються миготливі клітини та фігури мітозів. Недостача якого гормону обумовила виявлений стан ендометрія в даний період?

3
При кліничному обстеженні жінки виявлено, що в ендометрії відбувається регенерація функціонального шару. Які зміни в цей час можливо спостерігати в яєчнику?

4
У жінки з порушенням оваріально-менструального циклу виявлено порушення утворення пухирчастого фолікула в яєчнику. Які фази циклу найбільш за все страждають?

5
При дослідженні гістологічного препарату яєчника спостерігається велика кількість атретичних фолікулів в кірковій речовині. Яка морфологічна ознака дає можливість відрізнити атретичний фолікул від інших структур коркової речовини?

6
Жiнка 25 рокiв через мiсяць пiсля пологiв звернулась до лiкаря зi скаргою на зниження утворення молока. Недолiк якого гормону призвiв до такого стану?

7
При аналiзi кровi у невагiтної жiнки вiком 26 рокiв виявлено відносно низьку концентрацiю естрогенiв i високий рівень прогестерона. В якiй стадiї оварiально-менструального циклу було зроблено аналiз?

8
В експерименті під час овуляції було припинено кровопостачання тека-оболонки зрілого фолікула, внаслідок чого не утворився кров'яний згусток у пошкодженому фолікулі. Формування якої структури жовтого тіла буде порушено?

9
При різкому пригніченні функції гіпофізу тварині було введено фолікулостимулюючий гормон. Як це відобразиться на структурі яєчника?

10
Під час пологів у жінки спостерігається слабка пологова діяльність, обумовлена пригніченням скоротливої здатністі міометрію. Як їй можна допомогти гормональним втручанням?

 
 
 © 2004-2015, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2015, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100