НТ АГЕТ Морфологи України Дніпропетровське відділення
Всеукраїнської громадської організації
“Наукове товариство АГЕТ”
 Українською | На русском    ::   НТ АГЕТ / Дніпропетровськ / Біологія /
     
Кафедра
Про кафедру
Історія
Персонал
Наукова діяльність
Навчальний процес
Студентська діяльність
- - -
Форум
- - -
Гидрометцентр Росії
Персонал кафедри медичної біології ДДМА

Гарець Віра Іванівна

photo

Народилася 28 березня 1949 року у м. Дружківка Донецької області у сім’ї вчителів. Закінчила Дніпропетровський медичний інститут у 1975 році. Аспірант (1975). У 1980 році захистила кандидатську дисертацію в інституті Морфології людини АМН СРСР і стала працювати асистентом кафедри біології.

Докторська дисертація: "Закономірності підтримання структурного гомеостазу щитовидної залози". Продовжує дослідження в області морфології щитовидної залози й органів сечостатевої системи. Автор 133 наукових праць, 6 методичних посібників, одного винаходу.

Телефон (каф.) (0562) – 46-01-05

e-mail: biology@dsma.dp.ua


Слесаренко Олена Григорівна

заслужений працівник вищої школи України, доктор біологічних наук, професор. Автор 181 наукової праці, 1 монографії, 5 методичних посібників. Докторська дисертація: "Органні і міжорганні компенсаторно-пристосувальні реакції при нефректомії і поетапній резекції нирки". Відповідальна за наукові дослідження кафедри. Працює на кафедрі з 1969 року.

Островська Світлана Сергіївна

доцент, кандидат біологічних наук. Виконує докторську дисертацію "Експериментальне обґрунтування критеріїв оцінки впливу на організм малих доз радіації і солей важких металів, і шляхів їхньої корекції". Автор 75 наукових праць. Завідувачка навчальним процесом. Працює на кафедрі з 1988 року.

Кононова Ірина Іванівна

старший викладач, кандидат біологічних наук. Кандидатська дисертація: "Методологічні аспекти вивчення енерговитрат і гігієнічні основи раціонального харчування в лікарнях". Автор 35 наукових робіт. Відповідальна за підготовку студентів до ліцензійного іспиту "Крок-1". Працює на кафедрі з 1996 року.

Колосова Ірина Іванівна

викладач кафедри, закінчує роботу над кандидатською дисертацією на тему "Енергетична характеристика опада, підстилок і калданів степових зон південно-східної України". Автор 17 наукових праць. Відповідальна за впровадження навчального процесу на засадах кредитно-модульної системи. Профорг кафедри. Працює на кафедрі з 1990 року.

Мильнікова Ольга Олександрівна

кандидат біологічних наук. Кандидатська дисертація: "Видова специфічність реакцій рослин на дію органічних ксенобіотиків". Автор 8 наукових праць. Запланувала докторську дисертацію на тему: „Ботаніко-фармакогностична характеристика і прогностична оцінка можливості використання Callіsіa fragrans як лікарської рослинної сировини”. Працює на кафедрі з 2003 року.

Кириченко Світлана Василівна

викладач кафедри, закінчує роботу над кандидатською дисертацією - "Взаємодія мембранних цитоскелетных компонентів нервових кліток у нормі і при патології". Автор 11 наукових праць. Викладає медичну біологію іноземним студентам англійською мовою. Працює на кафедрі з 2002 року.

персонал
  Вверх 
 
UNDER CON$TRUCTION! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту взагалі.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.м.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (0562-465323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту - Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ]
(Якщо Вам сподобался веб-сайт і Ви бажаєте створити свій - звертайтеся!)
© 2004-2017, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Ключові слова: Медицинское образование навчання обучение, медицина, кафедри анатомії, гістології, хірургії ВНЗ, медичні інститути; факультет; Faculty, Medical education learning, anatomy, histology; Morphologic departments, higher medical institutions.
Rambler's Top100