НТ АГЕТ Морфологи України Дніпропетровське відділення
Всеукраїнської громадської організації
“Наукове товариство АГЕТ”
 Українською | На русском    ::   НТ АГЕТ / Дніпропетровськ / Гістологія /
     
Кафедра
Про кафедру
Історія
Персонал
Наукова діяльність
Навчальний процес
Студентська діяльність
- - -
Форум
- - -
Гидрометцентр Росії
Студентська діяльність на кафедрі гістології ДДМА

Вже 58 років студентський науковий гурток кафедри гістології пропонує зацікавленим наукою студентам різні напрямки діяльності. Ми ведемо пошук творчих особистостей, які можуть не лише вивчати матеріал підручника, але й самостійно працювати із додатковою інформацією. Оскільки гістологія є однією з перших базових дисциплін з якими студенти зустрічаються під час навчання в мед академії, то саме наш науковий гурток може стати початком їх наукової діяльності. Ми надаємо можливість виявити та розвити в собі здібності до самостійної роботи з матеріалом, вміння його проаналізувати та обробити та, зробивши висновки, подати аудиторії.

Основними напрямками нашої діяльності є:

 • Підготовка мультимедійних доповідей на теми, що зацікавили студентів під час навчання.
  У випадку відсутності у студентів досвіду роботи з комп’ютерною програмою PowerPoint, йому буде надана можливість в індивідуальному порядку отримати консультацію на кафедрі гістології. Доповіді відрізняються за рівнем своєї складності:
  • доповідь на тему, що входить в межі навчальної програми з гістології;
  • доповідь на тему, що не розглянута в підручнику; підготовлена з використанням узагальнюючих схем, таблиць, що створені власноруч, а також моделей створених за допомогою спеціальних комп’ютерних програм;
  • доповідь, що містить практичну частину роботи, яку можна виконати на кафедрі у лабораторних умовах.
 • Приготування гістологічних мікропрепаратів.
  У лабораторних умовах студенти можуть зробити препарати тих органів і тканин, які найбільше зацікавили їх під час навчання. Таким чином студенти отримують досвід у всіх етапах обробки матеріалу, починаючи від взяття дослідного матеріалу і закінчуючи фарбуванням гістологічних зрізів різними способами. Результати досягнень будуть оцінені конкурсом мікропрепаратів, що відбуватиметься навесні.
 • Створення мультимедійних лекцій.

  Якщо студенти мають власну думку з приводу подання матеріалу на лекціях, якості та обсягу інформації, яка повинна надаватися студентам на лекційних заняттях, то вони мають можливість створити власний проект лекцій, який буде заслухано на черговому засіданні гуртка, а згодом буде обговорений викладачами на кафедральному засіданні. Якщо власна думка студента буде схвалена викладачами, така лекція може в подальшому використовуватись для наступних курсів.

ve4er
  Вверх 
 
UNDER CON$TRUCTION! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту взагалі.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.м.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (0562-465323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту - Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ]
(Якщо Вам сподобался веб-сайт і Ви бажаєте створити свій - звертайтеся!)
© 2004-2017, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Ключові слова: Медицинское образование навчання обучение, медицина, кафедри анатомії, гістології, хірургії ВНЗ, медичні інститути; факультет; Faculty, Medical education learning, anatomy, histology; Morphologic departments, higher medical institutions.
Rambler's Top100