НТ АГЕТ Морфологи України Дніпропетровське відділення
Всеукраїнської громадської організації
“Наукове товариство АГЕТ”
 Українською | На русском    ::   НТ АГЕТ / Дніпропетровськ / Топографія /
     
Кафедра
Про кафедру
Історія
Персонал
Наукова діяльність
Навчальний процес
Студентська діяльність
- - -
Форум
- - -
Гидрометцентр Росії
Наукова діяльність на кафедрі ОХТА

Тема НДР кафедри: "Морфологічний стан судинно-тканинних відношень в структурі органів і тканин та розробка органозберігаючих операцій з використанням СО2-лазерного скальпеля" (N держреєстрацiї 0199V001011).

На кафедрi захищено 15 докторських та 52 кандидатських дисертацiй. Кафедра обладнана шiстьма учбовими кімнатами, двома операцiйними залами на 5 столiв, а також необхiдним навчально-методичним та лабораторним обладнанням.

Працюють гiстологiчна, морфометрична, фiзiологiчна та фотолабораторiї.

Наукові праці кафедри присвячені переважно морфоекспериментальному обгрунтуванню органозберігаючих, реконструктивних і пластичних операцій на органах сечостатевої сфери, хірургічним методам лікування крипторхізма з використанням лазерного скальпеля. Наукова робота присвячена дослідженню морфологічних, фізіологічних та біохімічних змін обміну речовин у клітинах кори головного мозку, гіпоталамусу, аденогіпофізу, ендокринних залоз, серця, розробці органозберігаючих операцій на цих органах з використанням СО2-лазерного скальпелю, вивченню ультрамікроскопічних характеристик змін в цих органах та їх взаємозв`язку внаслідок оперативних втручань.

За останні 10 років кафедрою видано понад 200 наукових статей, 6 монографій, 19 учбово-методичних посібників, отримано 21 патент на винахід.

Статті (вибірково)

  Вверх 
 
UNDER CON$TRUCTION! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту взагалі.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.м.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (0562-465323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту - Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ]
(Якщо Вам сподобался веб-сайт і Ви бажаєте створити свій - звертайтеся!)
© 2004-2017, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Ключові слова: Медицинское образование навчання обучение, медицина, кафедри анатомії, гістології, хірургії ВНЗ, медичні інститути; факультет; Faculty, Medical education learning, anatomy, histology; Morphologic departments, higher medical institutions.
Rambler's Top100