НТ АГЕТ Морфологи Украины Ивано-Франковское областное отделение
Всеукраинской общественной организации
“Научное общество АГЕТ”
 Українською | На русском    ::   НТ АГЕТ / Ивано-Франковск / Анатомия /
     
Кафедра
О кафедре
История
Персонал
Научная деятельность
Учебный процесс
Студенческая деятельность
- - -
Форум
- - -
Гидрометцентр России
Реклама: Стоматологическая клиника Dentaltech https://dentaltech.com.ua/service/implantacia/ .
Кафедра анатомії людини

Наукові напрямки: кафедра працює над проблемою «Функціональна морфологія судинно-нервових відношень», з якої виділено 3 наукові напрямки:

  1. "морфофункціональні дослідження структурної організації мікроциркуляторного русла і тканинних елементів в органах шлунково-кишкового тракту та сечостатевої системи в експерименті та патології";
  2. "функціональна морфологія нейро-вазальних відношень в периферійній нервовій системі в нормі, при де- і регенерації при різних експериментальних та клінічних дослідженнях";
  3. "морфологія гемомікроциркуляторного русла і тканинних структур соматичних та вісцеральних органів на висоті дії загальної глибокої гіпотермії та в постгіпотермічний період".

На кафедрі виконується комплексна наукова робота "Морфофункціональний стан мікроциркуляторного русла і клітинних елементів різних органів і тканин після дії загальної глибокої гіпотермії" (головний виконавець - доц. Саган О.В.). У виконанні цієї теми приймають участь всі співробітники кафедри.

Виконання науково-дослідницької роботи забезпечено на високому рівні завдяки оснащенню лабораторій кафедри сучасною науковою апаратурою і приладами. Продуктивно працює лабораторія електронної мікроскопії, роботу якої з 1971 р. організував і заклав основи електронної мікроскопії на Прикарпатті проф. Шутка Б.В. Вона оснащена сучасними приладами: скануючим і трансмісійним електронними мікроскопами.

  Вверх 
 
UNDER CON$TRUCTION! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта вообще.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.м.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта - Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ]
(Если Вам понравился веб-сайт и Вы хотите создать свой - обращайтесь!)
© 2004-2017, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Ключевые слова: Медицинское образование навчання обучение, медицина, кафедры анатомии, гистологии, хирургии ВУЗы, медицинские институты; факультет, Faculty, Medical education learning, anatomy, histology; Morphologic departments, higher medical institutions.
Rambler's Top100