НТ АГЕТ Морфологи України Івано-Франківське обласне відділення
Всеукраїнської громадської організації
“Наукове товариство АГЕТ”
 Українською | На русском    ::   НТ АГЕТ / Івано-Франківськ / Анатомія /
     
Кафедра
Про кафедру
Історія
Персонал
Наукова діяльність
Навчальний процес
Студентська діяльність
- - -
Форум
- - -
Гидрометцентр Росії
Реклама: Menshop купить виагру.
Кафедра анатомії людини

Наукові напрямки: кафедра працює над проблемою «Функціональна морфологія судинно-нервових відношень», з якої виділено 3 наукові напрямки:

  1. "морфофункціональні дослідження структурної організації мікроциркуляторного русла і тканинних елементів в органах шлунково-кишкового тракту та сечостатевої системи в експерименті та патології";
  2. "функціональна морфологія нейро-вазальних відношень в периферійній нервовій системі в нормі, при де- і регенерації при різних експериментальних та клінічних дослідженнях";
  3. "морфологія гемомікроциркуляторного русла і тканинних структур соматичних та вісцеральних органів на висоті дії загальної глибокої гіпотермії та в постгіпотермічний період".

На кафедрі виконується комплексна наукова робота "Морфофункціональний стан мікроциркуляторного русла і клітинних елементів різних органів і тканин після дії загальної глибокої гіпотермії" (головний виконавець - доц. Саган О.В.). У виконанні цієї теми приймають участь всі співробітники кафедри.

Виконання науково-дослідницької роботи забезпечено на високому рівні завдяки оснащенню лабораторій кафедри сучасною науковою апаратурою і приладами. Продуктивно працює лабораторія електронної мікроскопії, роботу якої з 1971 р. організував і заклав основи електронної мікроскопії на Прикарпатті проф. Шутка Б.В. Вона оснащена сучасними приладами: скануючим і трансмісійним електронними мікроскопами.

  Вверх 
 
UNDER CON$TRUCTION! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту взагалі.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.м.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (0562-465323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту - Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ]
(Якщо Вам сподобался веб-сайт і Ви бажаєте створити свій - звертайтеся!)
© 2004-2017, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Ключові слова: Медицинское образование навчання обучение, медицина, кафедри анатомії, гістології, хірургії ВНЗ, медичні інститути; факультет; Faculty, Medical education learning, anatomy, histology; Morphologic departments, higher medical institutions.
Rambler's Top100