НТ АГЕТ Морфологи Украины Ивано-Франковское областное отделение
Всеукраинской общественной организации
“Научное общество АГЕТ”
 Українською | На русском    ::   НТ АГЕТ / Ивано-Франковск / Анатомия /
     
Кафедра
О кафедре
История
Персонал
Научная деятельность
Учебный процесс
Студенческая деятельность
- - -
Форум
- - -
Гидрометцентр России
Реклама: Качественная имплантация зубов в стоматологии https://nanoclinic.com.ua/service/implantatsiya/ .
Кафедра анатомії людини

Наукова діяльність кафедри проводиться в рамках комплексної науково-дослідної роботи "Морфофункціональний стан мікроциркуляторного русла і клітинних елементів різних органів і тканин після дії загальної глибокої гіпотермії".

На базі кафедри за останні роки захищено 5 докторських і 16 кандидатських дисертацій. Виконується 2 докторські та 2 кандидатські дисертації. Опубліковано 3 монографії, 3 посібники, підготовлена до друку монографія "Морфофункціональний стан мікроциркуляторного русла та клітинних елементів різних органів і тканин соматичних і вісцеральних органів після дії загальної глибокої гіпотермії". Одержано 9 авторських свідоцтв і впроваджено 45 раціоналізаторських пропозицій, опубліковано 280 наукових робіт у журналах і збірниках, в тому числі іноземних.

Наказом Міністерства України у справах сім'ї і молоді від 23.11.2004 р. № 742 асистенту Іваночку В.М. надано грант Президента України на виконання науково-дослідної роботи.

В 2004 р. заплановані і виконуються дві докторські дисертації:

  1. Іваночко В.М. "Закономірності формування і становлення нейроно-гліо-капілярних взаємовідношень вегетативних гангліїв голови в нормі та післі дії загальної глибокої гіпотермії протягом постнатального періоду онтогенезу".
  2. Попадинець О.Г. "Становлення судинно-нервово-тканинних співвідно¬шень сечового міхура на етапах постнатального онтогенезу та його морфофункціональні зміни при дії деяких екзогенних факторів".

За активну підготовку науково-педагогічних кадрів, вагомий вклад у розвиток фундаментальних морфологічних досліджень в 2004 р. зав. кафедрою Шутка Б.В. нагороджений грамотою ректорату Івано-Франківської державної медичної академії та подякою за значний особистий внесок у розвиток науки.

За внесок у розвиток науки нагороджені дипломом обласної держадміністрації та медаллю "Молодий вчений року" асистенти Дутчак У.М. і Гре-чин А.Б.

Співробітники кафедри приймали участь в роботі цілого ряду наукових конференцій, які проходили на Україні і за її межами: у науково-практичній конференції "Организация, профилактика и новые технологии в стоматологии" (6-7 жовтня 2004 р., м. Брест) - доцент Юрах О.М.; у наукових конференціях "Актуальні питання клінічної анатомії та оперативної хірургії" (11-13 жовтня 2004 p., м. Чернівці) - проф. Шутка Б.В., Попадинець О.Г., їваночко В.М.; "Гістологія на сучасному етапі розвитку науки" (12-13 жовтня 2004 p., м. Тернопіль) - проф. Шутка Б.В.; "Біологія опорно-рухового апарату" (3-5 листопада 2004 p., м. Симферополь) - Шутка Б.В., Клипич Я.І., Дутчак У.М. Вийшов у світ підручник «Анатомія людини» під редакцією проф. Ковешнікова В.Г., автором розділу «Ангіологія» є проф. Б.В.Шутка. В III кв. 2004 р. під редакцією заслуженого діяча науки і техніки України, доктора медичних наук, професора Шутки Б.В. надруковано навчально-методичний посібник «Анатомія людини», на який одержано дозвіл Центрального методичного кабінету з вищої медичної освіти від 02.04. 2004 р. за № 23-01-25/126 на видання.

  Вверх 
 
UNDER CON$TRUCTION! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта вообще.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.м.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта - Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ]
(Если Вам понравился веб-сайт и Вы хотите создать свой - обращайтесь!)
© 2004-2017, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Ключевые слова: Медицинское образование навчання обучение, медицина, кафедры анатомии, гистологии, хирургии ВУЗы, медицинские институты; факультет, Faculty, Medical education learning, anatomy, histology; Morphologic departments, higher medical institutions.
Rambler's Top100