НТ АГЕТ Морфологи Украины Ивано-Франковское областное отделение
Всеукраинской общественной организации
“Научное общество АГЕТ”
 Українською | На русском    ::   НТ АГЕТ / Ивано-Франковск / Топография /
     
Кафедра
О кафедре
История
Персонал
Научная деятельность
Учебный процесс
Студенческая деятельность
- - -
Форум
- - -
Гидрометцентр России
Кафедра оперативної хірургії та топографічної анатомії

Кафедра оперативної хірургії та топографічної анатомії займається навчально-виховною та науковою діяльністю із студентами II і III курсів медичного факультету за спеціальностями: "Лікувальна справа" - 7.110.101 та "Педіатрія" 7.110.104, із студентами III курсу стоматологічного факультету за спеціальністю "Стоматологія" 7.110.106, а також із студентами іноземного факультету.

У лекціях висвітлюються вузлові питання з найбільш важливих тем та топографо-анатомічні обґрунтування оперативних втручань, сучасні досягнення та перспективи розвитку оперативних методів лікування, пріоритет вітчизняних вчених. Під час лекції використовуються сучасні демонстрації та кінофільми.

На практичних заняттях студенти самостійно (під контролем та за допомогою викладача) вивчають пошарову будову та особливості топографії окремих ділянок на препаратах, муляжах, таблицях, рентгенограмах, оволодівають навиками препарування, користування хірургічними інструментами, набувають базових практичних навиків з хірургічної техніки. Оперативні втручання виконуються на фіксованих і нефіксованих препаратах померлих людей, ізольованих органах та на живих експериментальних тваринах в стерильних умовах. Складні оперативні втручання розбирають на заздалегідь виготовлених моделях.

При кафедрі працює студентський науковий гурток, в якому студенти вдосконалюють хірургічну техніку та займаються науковими дослідженнями. Для виявлення кращих студентів і заохочення до навчання на кафедрі проводиться олімпіада з питань топографо-анатомічного обґрунтування різних операцій, в якій можуть приймати участь всі бажаючі студенти.

  Вверх 
 
UNDER CON$TRUCTION! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта вообще.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.м.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта - Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ]
(Если Вам понравился веб-сайт и Вы хотите создать свой - обращайтесь!)
© 2004-2017, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Ключевые слова: Медицинское образование навчання обучение, медицина, кафедры анатомии, гистологии, хирургии ВУЗы, медицинские институты; факультет, Faculty, Medical education learning, anatomy, histology; Morphologic departments, higher medical institutions.
Rambler's Top100