НТ АГЕТ Морфологи України Івано-Франківське обласне відділення
Всеукраїнської громадської організації
“Наукове товариство АГЕТ”
 Українською | На русском    ::   НТ АГЕТ / Івано-Франківськ / Топографія /
     
Кафедра
Про кафедру
Історія
Персонал
Наукова діяльність
Навчальний процес
Студентська діяльність
- - -
Форум
- - -
Гидрометцентр Росії
Реклама: виагру купить.
Кафедра оперативної хірургії та топографічної анатомії

Кафедра оперативної хірургії та топографічної анатомії займається навчально-виховною та науковою діяльністю із студентами II і III курсів медичного факультету за спеціальностями: "Лікувальна справа" - 7.110.101 та "Педіатрія" 7.110.104, із студентами III курсу стоматологічного факультету за спеціальністю "Стоматологія" 7.110.106, а також із студентами іноземного факультету.

У лекціях висвітлюються вузлові питання з найбільш важливих тем та топографо-анатомічні обґрунтування оперативних втручань, сучасні досягнення та перспективи розвитку оперативних методів лікування, пріоритет вітчизняних вчених. Під час лекції використовуються сучасні демонстрації та кінофільми.

На практичних заняттях студенти самостійно (під контролем та за допомогою викладача) вивчають пошарову будову та особливості топографії окремих ділянок на препаратах, муляжах, таблицях, рентгенограмах, оволодівають навиками препарування, користування хірургічними інструментами, набувають базових практичних навиків з хірургічної техніки. Оперативні втручання виконуються на фіксованих і нефіксованих препаратах померлих людей, ізольованих органах та на живих експериментальних тваринах в стерильних умовах. Складні оперативні втручання розбирають на заздалегідь виготовлених моделях.

При кафедрі працює студентський науковий гурток, в якому студенти вдосконалюють хірургічну техніку та займаються науковими дослідженнями. Для виявлення кращих студентів і заохочення до навчання на кафедрі проводиться олімпіада з питань топографо-анатомічного обґрунтування різних операцій, в якій можуть приймати участь всі бажаючі студенти.

  Вверх 
 
UNDER CON$TRUCTION! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту взагалі.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.м.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (0562-465323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту - Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ]
(Якщо Вам сподобался веб-сайт і Ви бажаєте створити свій - звертайтеся!)
© 2004-2017, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Ключові слова: Медицинское образование навчання обучение, медицина, кафедри анатомії, гістології, хірургії ВНЗ, медичні інститути; факультет; Faculty, Medical education learning, anatomy, histology; Morphologic departments, higher medical institutions.
Rambler's Top100