НТ АГЕТ Морфологи Украины Ивано-Франковское областное отделение
Всеукраинской общественной организации
“Научное общество АГЕТ”
 Українською | На русском    ::   НТ АГЕТ / Ивано-Франковск / Топография /
     
Кафедра
О кафедре
История
Персонал
Научная деятельность
Учебный процесс
Студенческая деятельность
- - -
Форум
- - -
Гидрометцентр России
Кафедра оперативної хірургії та топографічної анатомії

На кафедрі тривалий час займалися студенти III і IV курсів медичного факультету (лікувальники і педіатри) та студенти 3 курсу стоматологічного факультету, а з 2004 р. почали вивчати дисципліну студенти 2 і 3 курсів медичного факультету. Студенти отримують теоретичні знання з топографічної анатомії і оперативної хірургії, а також оволодівають практичними навичками при препаруванні та виконанні окремих технічних прийомів та операцій на трупному матеріалі, а також на живих тваринах в експериментальних операційних з дотриманням правил асептики і антисептики, обезболювання та наступним спостереженням і доглядом тварин після операції.

Кафедра має достатнє матеріальне забезпечення: таблиці, муляжі, кінофільми, діапозитиви, хірургічний інструментарій, апаратуру, комп'ютери, епідіаскоп. Останнім часом виготовляються сучасні прозірки.

Працівники кафедри постійно оновлюють методичні матеріали до лекцій та практичних занять, тексти лекцій. У 2004 р. видані "Методичні вказівки для підготовки студентів ІІ-ІП курсів медичного факультету до практичних занять з оперативної хірургії та топографічної анатомії за спеціальністю "Лікувальна справа" Дацун І.Г., Попович Ю.Л., Діамантопуло К.О., І і II частини. Методичні розробки включають тестові питання для самопідготовки, ситуаційні задачі та детальні інструкції для виконання практичних навиків по кожній темі. Скла¬дено тестові завдання для поточного, проміжного і кінцевого контролю.

У 2005 р. видано навчальний посібник: "Техніка хірургічних операцій" Попович Ю.Л., Діамантопуло К.О., рекомендований Центральним методичним кабінетом звищої медичної освіти МОЗ України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів III і ІУ рівнів акредитації.

  Вверх 
 
UNDER CON$TRUCTION! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта вообще.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.м.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта - Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ]
(Если Вам понравился веб-сайт и Вы хотите создать свой - обращайтесь!)
© 2004-2017, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Ключевые слова: Медицинское образование навчання обучение, медицина, кафедры анатомии, гистологии, хирургии ВУЗы, медицинские институты; факультет, Faculty, Medical education learning, anatomy, histology; Morphologic departments, higher medical institutions.
Rambler's Top100