НТ АГЕТ Морфологи України Івано-Франківське обласне відділення
Всеукраїнської громадської організації
“Наукове товариство АГЕТ”
 Українською | На русском    ::   НТ АГЕТ / Івано-Франківськ / Топографія /
     
Кафедра
Про кафедру
Історія
Персонал
Наукова діяльність
Навчальний процес
Студентська діяльність
- - -
Форум
- - -
Гидрометцентр Росії
Кафедра оперативної хірургії та топографічної анатомії

На кафедрі тривалий час займалися студенти III і IV курсів медичного факультету (лікувальники і педіатри) та студенти 3 курсу стоматологічного факультету, а з 2004 р. почали вивчати дисципліну студенти 2 і 3 курсів медичного факультету. Студенти отримують теоретичні знання з топографічної анатомії і оперативної хірургії, а також оволодівають практичними навичками при препаруванні та виконанні окремих технічних прийомів та операцій на трупному матеріалі, а також на живих тваринах в експериментальних операційних з дотриманням правил асептики і антисептики, обезболювання та наступним спостереженням і доглядом тварин після операції.

Кафедра має достатнє матеріальне забезпечення: таблиці, муляжі, кінофільми, діапозитиви, хірургічний інструментарій, апаратуру, комп'ютери, епідіаскоп. Останнім часом виготовляються сучасні прозірки.

Працівники кафедри постійно оновлюють методичні матеріали до лекцій та практичних занять, тексти лекцій. У 2004 р. видані "Методичні вказівки для підготовки студентів ІІ-ІП курсів медичного факультету до практичних занять з оперативної хірургії та топографічної анатомії за спеціальністю "Лікувальна справа" Дацун І.Г., Попович Ю.Л., Діамантопуло К.О., І і II частини. Методичні розробки включають тестові питання для самопідготовки, ситуаційні задачі та детальні інструкції для виконання практичних навиків по кожній темі. Скла¬дено тестові завдання для поточного, проміжного і кінцевого контролю.

У 2005 р. видано навчальний посібник: "Техніка хірургічних операцій" Попович Ю.Л., Діамантопуло К.О., рекомендований Центральним методичним кабінетом звищої медичної освіти МОЗ України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів III і ІУ рівнів акредитації.

  Вверх 
 
UNDER CON$TRUCTION! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту взагалі.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.м.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (0562-465323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту - Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ]
(Якщо Вам сподобался веб-сайт і Ви бажаєте створити свій - звертайтеся!)
© 2004-2017, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Ключові слова: Медицинское образование навчання обучение, медицина, кафедри анатомії, гістології, хірургії ВНЗ, медичні інститути; факультет; Faculty, Medical education learning, anatomy, histology; Morphologic departments, higher medical institutions.
Rambler's Top100