НТ АГЕТ Морфологи України Сумське обласне відділення
Всеукраїнської громадської організації
“Наукове товариство АГЕТ”
 Українською | На русском    ::   НТ АГЕТ / Суми / Анатомія /
     
Кафедра
Про кафедру
Історія
Персонал
Наукова діяльність
Навчальний процес
Студентська діяльність
- - -
Форум
- - -
Гидрометцентр Росії
Кафедра анатомії людини СумДУ
вход на кафедру

Кафедра нормальної анатомії людини, гістології, цитології, топографічної анатомії і оперативної хірургії була однією із перших у створеному в травні 1992 року медичному факультеті Сумського фізико-технічного інституту.

Першим завідувачем кафедри була представник Київської анатомічної школи, учениця провідного морфолога України І.І.Бобрика, доктор медичних наук Шевченко Олена Олександрівна. Навчальний процес на кафедрі 1 вересня 1992 року, крім завідуючої кафедри, розпочали: к.м.н. Т.П.Бинда, к.м.н. А.Б.Сухарєв, лікарі С.В.Волков та В.П. Петренко (викладали анатомію людини); к.м.н. Г.І.Мардарь, лікарі С.І.Крупська та Т.П.Бєлих (викладали гістологію, цитологію і ембріологію). У листопаді 1992 року до них приєднався анатом доцент, к.м.н. О.О.Устянський, у березні 1993 року - гістолог, к.б.н. Л.В.Васько. З вересня 1993 року на кафедрі викладачами анатомії працюють лікарі Л.Г.Сулим та І.В.Болотна. У березні 1994 року до викладацького колективу кафедри приєднались проф. В.З.Сікора та доц. В.Ю.Ільїн. З 21 березня 1994 року кафедру очолив проф. В.З.Сікора, а курс оперативної хірургії і топографічної анатомії - доц. В.Ю.Ільїн. З 1994 року на кафедрі викладачами почали працювати В.І.Каваре та Л.І.Кіптенко. Після закінчення аспірантури при кафедрі викладачами працюють: Г.Ф.Ткач (з 2003 року) та М.В.Погорєлов (з 2005 року).

В різний час викладачами на кафедрі працювали: В.І.Швачко (1994-1996 роки), В.Я.Пак (1994-1998 роки), С.В.Павличева (1996-1998 роки).

состав кафедры

На теперішній час очолює кафедру доктор медичних наук, професор Сікора Віталій Зіновійович

При кафедрі працюють лабораторії електронної мікроскопії та атомної абсорбційної спектрофотометрії, в яких проводять дослідження аспіранти та викладачі майже всіх підрозділів Медичного інституту.

На кафедрі навчаються студенти медичного факультету, котрі вивчають дві базові дисципліни: анатомію людини (І - ІІІ семестри), та топографічну анатомію з оперативною хірургією (IV - V семестри).

  Вверх 
 
UNDER CON$TRUCTION! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту взагалі.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.м.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (0562-465323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту - Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ]
(Якщо Вам сподобался веб-сайт і Ви бажаєте створити свій - звертайтеся!)
© 2004-2017, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Ключові слова: Медицинское образование навчання обучение, медицина, кафедри анатомії, гістології, хірургії ВНЗ, медичні інститути; факультет; Faculty, Medical education learning, anatomy, histology; Morphologic departments, higher medical institutions.
Rambler's Top100