Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
Реклама: регистрация торговой марки профессионалами .
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / Олимпиады /

Всеукраїнська студентська олімпіада

з навчальної дисципліни «Гістологія, цитологія, ембріологія»
(Луганськ, 2011)

олимпиада по гистологии, Луганск, 2011

На базі Державного закладу «Луганський державний медичний університет» з 29 березня по 1 квітня 2011 року проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Гістологія, цитологія, ембріологія». Олімпіада з предмету проводилася в Україні в сьомий раз. Були присутні 15 команд з різних міст України, 49 студентів, серед яких 8 громадян іноземних держав. У роботі олімпіади приймали участь викладачі з 12 ВНЗ IV рівня акредитації. Оцінку досягнень учасників проводило журі у складі голови – д.мед.н., проф. С.А. Кащенко, заступника голови – д.мед.н., проф. Л.Д. Савенко (м.Луганськ), членів – д.мед.н., проф. Г.Б. Костинського, д.мед.н., проф. Н.О. Мельник (м. Київ), к.мед.н., доц. Л.В. Васько (м. Суми), к.мед.н., доц. О.Ю. Степаненко (м. Харків), к.мед.н., доц. І.В. Бобришевої, к.мед.н., доц. М.І. Моісеєвої (м. Луганськ).

открытие олимпиады, Луганск, 2011

Вперше за всю історію проведення олімпіад в Україні у змаганнях за знання приймали участь іноземні студенти, які навчаються англійською мовою у медичних ВНЗ України.

Урочисте відкриття Олімпіади відбулось в актовому залі університету. Гостей нашого міста привітав перший проректор з науково-педагогічної роботи д.мед.н., професор В.В.Сімрок. Він побажав всім учасникам успіху в змаганнях, доброго відпочинку та нових знайомств. Також виказав сподівання на те, що між студентами різних ВНЗ України виникнуть нові взаємовідносини та дружні стосунки. Іноземним англомовним студентам, які вперше приймають участь в Олімпіаді, проф. В.В.Сімрок побажав продемонструвати всі свої знання з предмету та перемогти.

олимпиада, Луганск, 2011

Після відкриття відбувся письмовий тур, на якому студенти отримали два питання: одне – з загальної гістології, друге – зі спеціальної гістології.

 

Питання було складено українською та англійською мовами.

 

олимпиада, Луганск, 2011 олимпиада, Луганск, 2011

Наступним кроком було комп’ютерне тестування та відповідь на мікропрепарати та електронограми у комп’ютерних класах університету.

Другий день Олімпіади був присвячений бліц-туру, на якому студенти продемонстрували свої знання з гістології, цитології та ембріології та олімпійський характер, відповідаючи на питання, які вони витягнули без підготовки.

олимпиада, Луганск, 2011 олимпиада, Луганск, 2011

Вперше поза конкурсом студентам була надана можливість доповнити попередні доповіді новими даними з питань сучасної морфології. Введення цієї форми спілкування надало можливість відкритись студентам з нового боку, продемонструвати свою ерудицію та сприяло створенню позитивної емоційної атмосфери наприкінці олімпіади. Всі учасники показали високий рівень знань.

В індивідуальному заліку I місце зайняла Г.І. Гециву з Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (м. Київ); II місцеА.М. Пилипяк з ДЗ «Луганський державний медичний університет» (м. Луганськ) та Н.С. Образцова з Донецького національного медичного університету ім. М. Горького (м. Донецьк); III місцеР.О. Сурманідзе з Харківського національного медичного університету (м. Харків), А.В. Саєнко з Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького (м. Львів) та Г.М. Стародубцев з Запорізького державного медичного університету (м. Запоріжжя).

олимпиада, Луганск, 2011

У командному заліку I місце зайняли учасники з Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (м. Київ); II місце – з ДЗ «Луганський державний медичний університет» (м. Луганськ), Донецького національного медичного університету ім. М.Горького (м. Донецьк), Харківського національного медичного університету (м. Харків), III місце - Сумського державного університету медичного інституту (м. Суми) та Кримського державного медичного університету ім. С.І. Георгієвського (м. Сімферополь).

Серед іноземних студентів призові місця розподілилися наступним чином: I місце посів учасник з ДЗ «Луганський державний медичний університет», II місце – з Кримського державного медичного університету ім. С.І. Георгієвського, III місце – з Дніпропетровської державної медичної академії.

Студенти, які приймали участь у змаганнях, отримали сертифікати учасника, а призери були нагороджені дипломами та цінними подарунками, такими як флеш-карти (на 8 та 16 Гб) та зовнішній жорсткий диск (на 320 Гб).

Також, дипломами за кращий результат у письмовому турі, тестуванні, діагностуванні мікрофотографій та на усному бліц-турі відмічені студенти м. Полтава, м. Тернопіль, м. Дніпропетровськ, м. Івано-Франківськ.

олимпиада, Луганск, 2011, музей Даля

Проведення олімпіади Всеукраїнського масштабу було відзеркалено не тільки на електронному табло головного корпусу университету, на офіційному сайті та у газеті «Эскулап» ДЗ «Луганський державний медичний університет», а й у міських ЗМІ (телепередачі «Репортер», на обласному телеканалі ІРТА, обласній газеті «Жизнь Луганска» , на радіостанції Пульс FM (103,6 FM) та на Обласному радіо), матеріали направлені в 3 морфологічні журнали України (Український морфологічний альманах, Морфологія, Світ медицини та біології) та на офіційний сайт Всеукраїнського товариства АГЕТ України.

В межах олімпіади усім гостям була запропонована культурна програма: екскурсії по кафедрам та клінікам ДЗ «Луганський державний медичний університет», в будинок-музей В.І. Даля, музей історії м. Луганська, а також музей-меморіал у м. Краснодон.

На урочистому закритті олімпіади виступив ректор ДЗ «Луганський державний медичний університет», заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, д. мед. н., проф. В.К. Івченко, який привітав та поздоровив учасників Олімпіади, що продемонстрували високий рівень знань з гістології, цитології та ембріології, та викладачів з тим, що вони підготували свої команди для цих змагань.

олимпиада, Луганск, 2011 олимпиада, Луганск, 2011

Також ректор передав привітання до ректорів медичних ВНЗ, студенти яких прийняли участь в Олімпіаді. Після цього проф. В.К.Івченко вручив дипломи та призи переможцям Олімпіади.

олимпиада, Луганск, 2011

Урочисте закриття Олімпіади було завершено святковим концертом за участю як вітчизняних студентів, так і студентів з різних держав світу, які навчаються в ДЗ «Луганський державний медичний університет».

В організації Олімпіади приймали участь багато співробітників нашого університету. Колектив кафедри гістології, цитології, ембріології висловлює глибоку подяку викладачам та студентам лікувального та стоматологічного факультетів, які приймали участь в організаційній роботі.

Зав. каф. гістології, цитології, ембріології
ДЗ «Луганський державний медичний університет»
д.мед.н., проф. С.А.Кащенко
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100