Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
Між кардіоміоцитами відбувається вільний обмін неорганічними іонами, цукрами, амінокислотами, нуклеотидами. Завдіки якому з перелічених міжклітинних контактів це стає можливим?

2
У лiкарню була прийнята хвора з ознаками ожирiння. З дефiцитом ферментiв у яких органелах клiтини пов'язане тотальне нагромадження жиру?

3
На електронномікроскопічній фотографії подоцита можна побачити органели загального призначення, які мають мембрану. Які це органели?

4
При проведенi наукового експерименту дослiдник зруйнував структуру однiєї з частин клiтини, що порушило здатнiсть клiтини до подiлу. Яка структура була порушена найбiльш ймовiрно?

5
Плазматична мембрана має властивостi пластичності i плинностi. Вiд якої речовини, що входить до її складу, залежать цi якостi мембрани?

6
На електронномікроскопічній фотографії секреторної клітини зі сторони апікальної частини видно добре розвинутий комплекс Гольджі, що має характерну будову. З яких структурних елементів утворений комплекс Гольджі?

7
До лікарні у важкому стані була доставлена дитина, хвора на фенілкетонурію. Погіршення стану зумовлене тривалим порушенням дієти. Недостатність функції якої органели може викликати розвиток хвороби нагромадження?

8
У акушерській практиці був використований метод визначення наявності у клітинах тілець Барра. Яку інформацію можна отримати про організм, завдяки цьому методу?

9
Відомо, що мітохондрії синтезують макроергічні сполуки, що являються основними постачальниками енергії для клітини. В яких структурних компонентах мітохондрії здійснюється процес фосфорилювання АДФ?

10
При імунній відповіді в пухкій сполучній тканині відбувається злагоджена робота імуннокомпетентних клітин. Які структури цитолеми сприяють розпізнаванню клітиною різних зовнішніх сигналів?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100