Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
Ін'єкція сечі вагітної жінки нестатевозрілим мишам викликає у останніх дозрівання фолікулів в яєчнику. Який гормон, що міститься в сечі, обумовлює цей ефект?

2
Під час проведення обстеження вагітної жінки за допомогою ультразвука лікар виявив порушення розвитку головного мозку плода. В анамнезі - хронічний алкоголізм. Якому критичному періоду ембріогенезу людини відповідає ця патологія?

3
У процесі гаструляції клітинний матеріал ембріобласту зародка людини стає двошаровим. Визначте спосіб утворення двох шарів.

4
На початкових стадіях ембріогенезу у зовнішньому листку зародкового щитка починається переміщення клітинних мас у каудальному напрямку. Які з перелічених структур утворюються в результаті цього міграційного процесу?

5
Під час профілактичного обстеження вагітної жінки виявлено пошкодження плаценти, яке пов'язане з ураженням фібриноїду Лангханса. Утворення якої структури було порушено?

6
В експерименті мікроманіпулятором було пошкоджено мезодермальну ніжку, що поєднує соміти та вентральну мезодерму. Розвиток яких систем організму при цьому буде порушено?

7
Під час профілактичного обстеження вагітної жінки виявлено пошкодження плаценти, пов'язане з ураженням третичних ворсин трофобласту. Чим утворена третична ворсина?

8
В сомітний період розвитку зародка людини утворюються соміти, нефротом і спланхнотом. З якого ембріонального джерела формуються вказані структури?

9
Внаслідок приймання вагітною жінкою наркотичних речовин було порушено розвиток епібласту в першій фазі гаструляції. Які похідні епібласту були при цьому пошкоджені?

10
В експерименті на зародках ссавців вивчали процес гаструляції. Визначте значення другої фази гаструляції у ссавців.

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100