Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
Надниркова залоза - складна ендокринна залоза з багатьма зонами, які продукують комплекси різних гормоні Які гормони продукують ендокриноцити пучкової зони кори надниркових залоз?

2
Прищитовидна залоза належить до життєво необхідних органів: при виключенні функції прищитовидних залоз розвиваються тетанічні судороги поперечно-смугастих м`язів, що призводить до смерті. Які структури з перелічених нижче є ембріональними зачатками для розвитку прищитовидної залози?

3
До лікаря звернувся чоловік 45 років зі скаргами на збільшення розмірів кистей, підошв, надбровних дуг, скул, носБуло поставлено діагноз - акромегалія. Посилення функції яких клітин гіпофіза спостерігається у пацієнта?

4
Відомо, що альдостерон регулює вміст натрію в організмі. Визначте, які клітини виробляють цей гормон?

5
У ембріона тварини видалено ультимобранхіальні тільця. Які зміни в розвитку щитовидної залози будуть спостерігатися після експериментальної операції?

6
В препараті щитовидної залози при обробці солями серебра видно великі аргірофільні клітини, які розташовані в стінці фолікулі Який гормон синтезується даними клітинам?

7
Відомо, що епіфіз (шишковидне тіло) впливає на регуляцію циркадних ритмів організму, а також виконує ряд інших функцій. Яка функція із перелічених нижче не залежить від діяльності шишковидного тіла?

8
В ембріогенезі ссавця експериментально порушено процес міграції нейробластів з гангліозних пластинок. Як це відобразиться на структурі наднирникових залоз?

9
Кретинізм - це захворювання, яке супроводжується гальмуванням росту дитини (формуються непропорційні карлики), психічною незрілістю. Це пов'язано з порушенням функції однієї з ендокринних залоз в ранньому дитячому віці. Функція якої залози порушена?

10
Парафолікулярні ендокриноцити щитовидної залози в своїй цитоплазмі містять велику кількість гранул. Які ці гранули гранули за здатністю сприймати різноманітні барвники?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100