Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
В експерименті в зрілому фолікулі під час овуляції було зруйновано жіночу статеву клітину. На якій стадії розвитку було пошкоджено цю клітину?

2
Відомо, що атретичні фолікули та атретичні тіла виникають внаслідок того, що не всі фолікули, які почали рост, досягають стадії зрілого фолікулЯкий гормон зумовлює процес атрезії фолікулів?

3
При обстеженні жінки з безпліддям виявлено порушення овуляції. Які механізми при цьому постраждали?

4
При аналізі крові у жінки виявлено,що вміст прогестерона наближається до нижньої межі норми, а вміст естрогенів досягає верхньої межі норми. На якій стадії циклу взято аналіз крові?

5
При гістологичному аналізі біопсії ендометрія, отриманої на 8-й день менструального циклу, виявлено, що покривні епітеліоцити мають кубічну форму, зрідка зустрічаються миготливі клітини та фігури мітозі Недостача якого гормону обумовила виявлений стан ендометрія в даний період?

6
В матці виявлено залишки функціонального шару эндометрію. Про яку фазу менструального циклу йде мова?

7
На зрізах у кірковій речовині яєчника видно структури, які зовні схожі на жовті тілВ центрі одних знаходиться зморщена прозора оболонка, в центрі інших - сполучнотканинний рубець. Які структури видно на зрізі?

8
На гістологічному препараті яєчника спостерігаються тільки примордіальні та зростаючі фолікули. З послабленням функціональної активності якої залози це може бути пов`язано?

9
Відомо, що циклічні зміни стану слизової оболонки матки зумовлені змінами гормонального фону. Які гормональні зміни викликають відторгнення функціонального шару ендометрію?

10
У зв`язку з аномалією розвитку статевої системи порушено здатність овоцитів 1 порядку примордіальних фолікулів дівчинки залишатися в стадії діктіотени. Яка тривалість вказаної стадії діктіотени в нормі?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100