Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
Порушена білковоутворююча функція печінки. Які зміни при цьому можна спостерігати в структурі гепатоцитів?

2
У хворого на хронічний ентероколіт (запалення кишки) виявлено порушення травлення та всмоктування білків в тонкій кишці внаслідок недостатньої кількості в кишковому соці дипептидаз. Порушенням функції яких клітин, що мають ацидофільні гранули та синтезують дипептидази, викликане це явище?

3
У хворого 60 років діагностована доброякісна епітеліальна пухлина тонкої кишки. З якого епітелію розвинулась пухлина?

4
Відомо, що глотка сполучає ротову порожнину зі стравоходом. В ній перехрещуються повітроносний та травний шляхи. Який епітелій вкриває носовий відділ глотки?

5
Відомо, що глотка сполучає ротову порожнину зі стравоходом. В ній перехрещуються повітроносний та травний шляхи. Який епітелій вкриває гортанний відділ глотки?

6
При експериментальному дослідженні печінки під впливом канцерогенних речовин спостергігається порушення структури морфо-функціональних одиниць печінки. Яке утворення за класичними уявленнями є структурно-функціональною одиницею печінки?

7
В результаті травми пошкоджено епітелій слизової оболонки шлункЗа рахунок яких клітин буде здійснюватися його регенерація?

8
При вивченні ротової порожнини доведено, що вона вкрита багатошаровим незроговілим епітелієм, за виключенням деяких ділянок. Визначте ту частину ротової порожнини, яка має зроговілий епітелій:

9
В епітеліальній пластинці голодної кишки на препараті, який забарвлено гематоксиліном-еозином, виділяються клітини у вигляді світлих пухирці Визначте, що це за клітини

10
При обстеженні хворого з гострою патологією шлунково-кишкового тракту виявлено запалення червоподібного відростка з ушкодженням епітелія, який його вистеляє. Вкажіть морфологічний тип пошкодженого епітелія

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100