Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
Як відомо, власне судинна оболонка середньої оболонки очного яблука розташована в його задній частині між склерою і зоровою частиною сітківки. Яка кількість пластинок складає власне судинну оболонку?

2
Як відомо, сітківка складається з 10 шарів, основну кількість яких складають перикаріони та відростки нейроциті Який з шарів сітківки не утворений нейронами?

3
Після спостереження за сонячним затемненням без сонцезахисних окулярів дівчинка 10 років втратила можливість бачити. Які клітини беруть участь в процесі оновлення фотосенсорних нейронів?

4
У пацієнта діагностовано вестибулопатію (ушкодження вестибулярного апарату). Людина не переносить довгої їзди у транспорті. Які клітини вестибулярного апарату зазнали ушкодження?

5
У пацієнта внаслідок травми ока виникла необхідність трансплантації рогівки. Які особли-вості трофіки рогівки дозволяють успішно приживатись трансплантату?

6
Для підготовки космонавтів необхідно тренувати вестибулярний апарат, особливо рецепцію кутових прискорень. Де розташовані ці рецептори?

7
У зв'язку з порушенням розвитку органа зору у дитини спостерігається криптофтальм (зменшена очна щілина). Який функціональний апарат ока постраждав?

8
На мікропрепараті сітківки можна визначити пошарове її розташування. Що складає внутрішній сітчастий шар?

9
Сльозний апарат ока виконує захисну функцію завдяки особливостям секрету і його евакуації. Якими за типом секрету є сльозні залози?

10
Відомо, що сітківка ока складається з ланцюга трьох нейронів, по яких передається нервовий імпульс до центральної частини аналізаторУ якому шарі сітківки аксони біполярних нейронів формують синапси з дендритами гангліонарних нейронів?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100