Общество морфологов Украины: анатомы, гистологи, эмбриологи, хирурги, цитологи
Титульная
Форум
Президиум и правление
Отделения
Студенческие олимпиады
Специализированные Советы
Периодика
Диссертации и авторефераты
Новости и объявления
Каталог веб-ресурсов
Медицинский юмор
Гистология, цитология и эмбриология
Нормальная и топографическая анатомия
Отделения
Рассылка
rss  
 
 Українською | На русском   
     
»»   НТ АГЕТ / тестовый контроль /

Тесты

Вопрос 
1
У чоловіка 62 років діагностована доброякісна епітеліальна пухлина слизової оболонки сигмовидної кишки. З якого епітелію виникло вказане новоутворення?

2
У жінки 74 років діагностована злоякісна епітеліальна пухлина парієтальної очеревини. Який епітелій є джерелом розвитку пухлини?

3
При морфологiчному аналiзi бiопсiйного матерiалу слизової оболонки стравоходу виявлено процес зроговiння епiтелiю. Який з означених нижче типiв епiтелiїв буде виявлено поряд з ураженою ділянкою слизової?

4
У жінки 56 років при проведенні рН-метрії шлункового соку виявлена тотальна гіперацидність (підвищення кислотності). З порушенням функції яких клітин епітелію шлунка це пов`язано?

5
При захворюванні шлунково-кишкового тракту утворюється білий наліт на язиці. Які структури язика приймають у цьому участь?

6
Жiнка 52 рокiв скаржиться на зниження ваги, частi висипання на шкiрi, стоматит. При обстеженнi виявлена пухлина А-клiтин острiвцевого апарату підшлункової залози. Концентрацiя якого з приведених нижче гормонiв збiльшена в найбiльшому ступенi у цiєї пацiєнтки?

7
Деякі захворювання кишки пов'язані з порушенням функції екзокриноцитів з ацидофільними гранулами. Де розташовані ці клітини в нормі?

8
Відомо, що найчастіше запалення червоподібного відростка (апендицит) має місце після перенесених вірусних інфекцій. Які морфологічні особливості будови стінки червоподібного відростка сприяють цьому?

9
На гістологічному препараті представлено слизову оболонку органу. На поверхні ворсинок в епітеліальному пласті визначаються призматичні облямовані та келихоподібні клітини. До складу якого органу входять дані клітини?

10
В експерименті для вивчення функції та можливостей регенерації екзокринної частини підшлункової залози пошкоджують структурно-функціональні одиниці цієї частини. Які структури треба пошкодити для дослідження процесів регенерації?

 
 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
До відома морфологів! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.мед.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта — Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Rambler's Top100