НТ АГЕТ Морфологи Украины Черновецкое областное отделение
Всеукраинской общественной организации
“Научное общество АГЕТ”
 Українською | На русском    ::   НТ АГЕТ / Черновцы / Анатомия /
     
Кафедра
О кафедре
История
Персонал
Научная деятельность
Учебный процесс
Студенческая деятельность
- - -
Форум
- - -
Гидрометцентр России
Кафедра анатомії людини БДМУ

Студентська діяльність на кафедрі

Студентський науковий гурток кафедри анатомії людини функціонує впродовж існування кафедри. В його роботі приймають участь студенти I-II та старших курсів. Більшість активних студентів-гуртківців стали науковими співробітниками Буковинського державного медичного університету та інших вузів: професори Макар Б.Г., Ахтемійчук Ю.Т., Полянський І.Ю., Пашковський В.М., доценти Козуб М.М., Лойтра А.О., Марчук Ф.Д., Хмара Т.В., Кавун М.П., Кривецький В.В.

За десятки років руками студентів виготовлено багато навчальних та музейних анатомічних препаратів.

На даний час членами гуртка є студенти різних факультетів І-V курсів університету. Студенти першого курсу оволодівають методами препарування, набувають навиків роботи з науковою літературою. Гуртківці старших курсів залучаються до виконання не тільки реферативних, але й наукових робіт. На сьогоднішній день у гуртку займаються понад 60 студентів.

Тематичний план засідань студентського наукового товариства складається на початку кожного навчального року та обговорюється колективом кафедри із урахуванням навчальної робочої програми та побажань студентів.

За період з 2000 по 2005 роки студенти виконали ряд цікавих робіт: Буланова А.С. "Синтопія стравоходу у 9-тижневого передплода людини", Лопушняк Л.Я. "Морфогенез кінцевого відділу спільної жовчної протоки в ранньому періоді онтогенезу людини", Ватаман О.В. "Провідна роль організації травного каналу людини". Звичайно, більшість доповідей, які заслуховуються на засіданнях гуртка, є теоретичними, що відповідає специфіці кафедри, але враховуючи виконання планових наукових робіт, викладачі кафедри залучають гуртківців до виконання наукових досліджень.

Усі роботи, що виносяться на засідання гуртка, опубліковуються у вигляді статей та тез у наукових виданнях. Кращі студентські роботи виносяться на підсумкові міжвузівські конференції, симпозіуми, конгреси, що проходять в університеті та по за його межами. Усі викладачі є керівниками та консультантами студентських наукових робіт і в певній мірі допомагають студентам у їх виконанні та написанні.

Кращі студенти-гуртківці представляють університет на Всеукраїнських студентських олімпіадах з анатомії. За результатами олімпіад наші студенти посідали призові місця. Зокрема, студенти Москалюк В.І. та Лопушняк О.Я. нагороджені дипломами ІІ ступеня. Досвід поколінь та історичні традиції кафедри сприяють вихованню у студентів почуття гордості та гідності за свою alma mater.

Участь студентів у Всеукраїнських олімпіадах з окремих дисциплін.

  1. Анатомія людини. Івано-Франківськ. Чумак А.В.Сусак Ю.О.2000-2001
  2. Анатомія людини. Харків. Міхалєв К.О. (І), Cак Ю.О. (ІІ) 2001-2002
  3. Анатомія людини. Харків. Кузьменко П.А. 2002-2003
  4. Анатомія людини. Івано-Франківськ. Лопушняк О.Я.(ІІ) Москалюк В.І. 2003-2004
  5. Анатомія людини. Симферополь. Савицька Л.В., Лопушняк О.Я. 2004-2005
  Вверх 
 
UNDER CON$TRUCTION! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта вообще.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.м.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта - Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ]
(Если Вам понравился веб-сайт и Вы хотите создать свой - обращайтесь!)
© 2004-2017, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Ключевые слова: Медицинское образование навчання обучение, медицина, кафедры анатомии, гистологии, хирургии ВУЗы, медицинские институты; факультет, Faculty, Medical education learning, anatomy, histology; Morphologic departments, higher medical institutions.
Rambler's Top100