НТ АГЕТ Морфологи України Чернівецьке обласне відділення
Всеукраїнської громадської організації
“Наукове товариство АГЕТ”
 Українською | На русском    ::   НТ АГЕТ / Чернівці / Анатомія /
     
Кафедра
Про кафедру
Історія
Персонал
Наукова діяльність
Навчальний процес
Студентська діяльність
- - -
Форум
- - -
Гидрометцентр Росії
Реклама: sport-kolos.com.ua.
Кафедра анатомії людини БДМУ

Студентська діяльність на кафедрі

Студентський науковий гурток кафедри анатомії людини функціонує впродовж існування кафедри. В його роботі приймають участь студенти I-II та старших курсів. Більшість активних студентів-гуртківців стали науковими співробітниками Буковинського державного медичного університету та інших вузів: професори Макар Б.Г., Ахтемійчук Ю.Т., Полянський І.Ю., Пашковський В.М., доценти Козуб М.М., Лойтра А.О., Марчук Ф.Д., Хмара Т.В., Кавун М.П., Кривецький В.В.

За десятки років руками студентів виготовлено багато навчальних та музейних анатомічних препаратів.

На даний час членами гуртка є студенти різних факультетів І-V курсів університету. Студенти першого курсу оволодівають методами препарування, набувають навиків роботи з науковою літературою. Гуртківці старших курсів залучаються до виконання не тільки реферативних, але й наукових робіт. На сьогоднішній день у гуртку займаються понад 60 студентів.

Тематичний план засідань студентського наукового товариства складається на початку кожного навчального року та обговорюється колективом кафедри із урахуванням навчальної робочої програми та побажань студентів.

За період з 2000 по 2005 роки студенти виконали ряд цікавих робіт: Буланова А.С. "Синтопія стравоходу у 9-тижневого передплода людини", Лопушняк Л.Я. "Морфогенез кінцевого відділу спільної жовчної протоки в ранньому періоді онтогенезу людини", Ватаман О.В. "Провідна роль організації травного каналу людини". Звичайно, більшість доповідей, які заслуховуються на засіданнях гуртка, є теоретичними, що відповідає специфіці кафедри, але враховуючи виконання планових наукових робіт, викладачі кафедри залучають гуртківців до виконання наукових досліджень.

Усі роботи, що виносяться на засідання гуртка, опубліковуються у вигляді статей та тез у наукових виданнях. Кращі студентські роботи виносяться на підсумкові міжвузівські конференції, симпозіуми, конгреси, що проходять в університеті та по за його межами. Усі викладачі є керівниками та консультантами студентських наукових робіт і в певній мірі допомагають студентам у їх виконанні та написанні.

Кращі студенти-гуртківці представляють університет на Всеукраїнських студентських олімпіадах з анатомії. За результатами олімпіад наші студенти посідали призові місця. Зокрема, студенти Москалюк В.І. та Лопушняк О.Я. нагороджені дипломами ІІ ступеня. Досвід поколінь та історичні традиції кафедри сприяють вихованню у студентів почуття гордості та гідності за свою alma mater.

Участь студентів у Всеукраїнських олімпіадах з окремих дисциплін.

  1. Анатомія людини. Івано-Франківськ. Чумак А.В.Сусак Ю.О.2000-2001
  2. Анатомія людини. Харків. Міхалєв К.О. (І), Cак Ю.О. (ІІ) 2001-2002
  3. Анатомія людини. Харків. Кузьменко П.А. 2002-2003
  4. Анатомія людини. Івано-Франківськ. Лопушняк О.Я.(ІІ) Москалюк В.І. 2003-2004
  5. Анатомія людини. Симферополь. Савицька Л.В., Лопушняк О.Я. 2004-2005
  Вверх 
 
UNDER CON$TRUCTION! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту взагалі.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.м.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (0562-465323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту - Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ]
(Якщо Вам сподобался веб-сайт і Ви бажаєте створити свій - звертайтеся!)
© 2004-2017, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Ключові слова: Медицинское образование навчання обучение, медицина, кафедри анатомії, гістології, хірургії ВНЗ, медичні інститути; факультет; Faculty, Medical education learning, anatomy, histology; Morphologic departments, higher medical institutions.
Rambler's Top100