НТ АГЕТ Морфологи Украины Черновецкое областное отделение
Всеукраинской общественной организации
“Научное общество АГЕТ”
 Українською | На русском    ::   НТ АГЕТ / Черновцы / Биология и гистология /
     
Кафедра
О кафедре
История
Персонал
Научная деятельность
Учебный процесс
Студенческая деятельность
- - -
Форум
- - -
Гидрометцентр России
Кафедра медичної біології, генетики та гістології БДМУ

Колектив кафедри

Мардар Ганна Іванівна.

Посада – професор.

Вчене звання – доктор медичних наук.

Працює на кафедрі з 2003 року.

Тема кандидатської дисертації: «Вплив статевих гормонів та кастрації на гістофізіологію островкового апарату та вміст цинку в підшлунковій залозі». Захист відбувся 7 травня 1972 року на засіданні спеціалізованої вченої ради при Чернівецькому медичному інституті.

Тема докторської дисертації: «Депонування і транспорт катехоламінів еритроцитами крові в нормі та патології (клініко-експериментальне дослідження)». Захист відбувся 14 січня 1997 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 01.13.3.01 при Інституті фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України.

Тема теперішньої планової наукової роботи: «Вплив стресу та солей важких металів на хроноритми функцій нирок та морфологічні показники деяких ендокринних органов».

Зажаєва Валентина Володимирівна.

Посада – доцент.

Вчене звання – кандидат біологічних наук.

Працює на кафедрі з 1972 року.

Тема кандидатської дисертації: «Материали по морфологии чуствительных нервных окончаний фасций мыш у передней стенки живота (сравнительно-морфологическое исследование)». Захист дисертації відбувся на засіданні вченої Ради Чернівецького державного університету ім. Ю.Федьковича у 1970 році.

Тема теперішньої планової наукової роботи: «Особливості фотоперіодичних змін структури і функції органів нейроендокринної системи в умовах екзогенної гіпоксії».

Федонюк Лариса Ярославівна.

Посада – доцент.

Вчене звання – кандидат медичних наук.

Працює на кафедрі з 2003 року.

Тема кандидатської дисертації: «Морфофункціональні зміни в паренхімі нирок при адаптації організму до клітинного зневоднення». Захист відбувся 6 березня 2003 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.00.3.06 при Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця.

На даний момент виконується докторська дисертаційна робота на тему «Структурна організація змін клапанного апарату при набутих вадах серця», що є фраг¬ментом планових наукових робіт Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М Амосова. Академії медичних наук України: «Вдосконалити хірургічне лікування аневризм висхідної аорти з аортальною недостатністю на підставі оцінки клапанозберігаючих операцій та протезування аортального клапану», «Клапанозберігаючі операції при інфекційному ендокардиті клапанів лівих відділів серця».

Чала Катерина Миколаївна.

Посада – доцент.

Вчене звання – кандидат біологічних наук.

Працює на кафедрі з 1980 року.

Тема кандидатської дисертації: «Вплив хлористих сполук талію, кадмію і свинцю на кислотно-лужний гемеостаз організму. (експериментальне дослідження)». Захист дисертації відбувся 30 грудня 1997р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 07.01.03 при Чернівецькому державному університеті ім. Ю. Федьковича.

Тема теперішньої планової роботи: «Вплив стресу і солей важких металів на хроморитми функцій нирок і морфологічні показники деяких ендокринних органів».

Чернікова Галина Миколаївна.

Посада – доцент.

Вчене звання – кандидат медичних наук.

Працює на кафедрі з 1995 року.

Тема кандидатської дисертації: «Розвиток та становлення топографії підшлункової залози в пренатальному періоді онтогенезу людини». Захист відбувся на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.601.01 у Тернопільській державній медичній академії ім.І.Я.Горбачевського.

Тема теперішньої планової роботи: «Вплив стресу та солей важких металів на хроноритми функцій нирок та морфологічні показники деяких ендокринних органов».

Фока Поліна Андріївна.

Посада – старший лаборант.

Працює на кафедрі з 2004 року.

Галкін Сергій Григорович.

Посада – асистент.

Працює на кафедрі з 2005 року.

Галушко Костянтин Анатолійович.

Посада – лаборант.

Працює на кафедрі з 2003 року, є студентом медичного факультету (спеціальність – «лікувальна справа») Буковинського державного медичного університету.

Ходоровська Алла Анатоліївна

Посада – асистент

Працює на кафедрі з 2002 року.

Тема кандидатської дисертації: «Стан щитоподібної залози в умовах стресу при зміненому фотоперіоді». Робота апробована на науковій комісій Буковинського державного медичного університету та подана на розгляд у спеціалізовану раду.

Тема теперішньої планової роботи: «Вплив стресу та солей важких металів на хроноритми функцій нирок та морфологічні показники деяких ендокринних органів».

Кузь Валентина Феодосіївна.

Посада – старший викладач.

Працює на кафедрі з 1980 року.

Тема теперішньої планової наукової роботи: “Вплив стресу та солей важких металів на хроноритми функцій нирок та морфологічні показники деяких ендокринних органів”.

Пантелейчук Наталія Петрівна.

Посада – старший лаборант.

Працює на кафедрі з 2003 року.

Петришен Олександр Іванович.

Посада – асистент.

Працює на кафедрі з 2002 року.

Тема кандидатської роботи: «Морфофункціональний стан нирок стресованих тварин за дії солей алюмінію та свинцю при порушенні фотоперіодизму».

Тема теперішньої планової наукової роботи: «Вплив стресу та солей важких металів на хроноритми функцій нирок та морфологічні показники деяких ендокринних органов».

Ткачук Наталія Володимирівна.

Посада – викладач-стажист.

Працює на кафедрі з 2003 року.

  Вверх 
 
UNDER CON$TRUCTION! Уважаемые коллеги!
Большинство страниц веб-сайта НТ АГЕТ ожидает Вашей информации.
Будем очень благодарны за Ваши рекомендации и пожелания относительно информационного наполнения страниц сайта, дизайна и структуры веб-сайта вообще.
// Координатор - Твердохлеб Игорь Владимирович, д.м.н., профессор, зав. каф. гистологии ДГМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Ответственный за создание и поддержку веб-сайта - Горбунов Андрей Александрович. [ e-mail ]
(Если Вам понравился веб-сайт и Вы хотите создать свой - обращайтесь!)
© 2004-2017, НТ АГЕТ.
© Разработка, дизайн, поддержка — Днепропетровск, ДГМА, кафедра гистологии.
Ключевые слова: Медицинское образование навчання обучение, медицина, кафедры анатомии, гистологии, хирургии ВУЗы, медицинские институты; факультет, Faculty, Medical education learning, anatomy, histology; Morphologic departments, higher medical institutions.
Rambler's Top100