НТ АГЕТ Морфологи України Дніпропетровське відділення
Всеукраїнської громадської організації
“Наукове товариство АГЕТ”
 Українською | На русском    ::   НТ АГЕТ / Дніпропетровськ / Біологія /
     
Кафедра
Про кафедру
Історія
Персонал
Наукова діяльність
Навчальний процес
Студентська діяльність
- - -
Форум
- - -
Гидрометцентр Росії
Кафедра медичної біології ДДМА
морфокорпус

Кафедра біології була заснована у 1927 році професором П.М. Лаховським. Основний вклад в створення кафедри вніс професор В.Л. Гербільський. Його традиції зберігаються співробітниками кафедри і нині.

На кафедрі викладаються фундаментальні медичні дисципліни: молекулярна біологія, генетика, загальна та медична паразитологія, медична ботаніка, фармакогнозія.

Викладання проводиться для студентів за спеціальностями: «Лікувальна справа», «Педіатрія», «Медико-профілактична справа», «Стоматологія» та «Клінічна фармація».

Очолює кафедру д.м.н., професор Гарець Віра Іванівна

Тема НДР кафедри: Розробка ефективних засобів профілактики захворювань сечостатевої системи доброякісного та злоякісного характеру у населення, яке знаходиться під постійним впливом радіаційних і хімічних факторів. (державний реєстраційний № 0105U001701)

На кафедрі захищено 8 докторських та 36 кандидатських дисертацій. Готується до захисту 2 докторські дисертації.

На кафедрі є 7 навчальних залів, які обладнані учбовими мікроскопами, а також навчально-методичним та лабораторним обладнанням. Гордістю кафедри є музей історії кафедри. Працює одна морфологічна лабораторія та гербарійна.

Кафедра розташована в морфологічному корпусі Дніпропетровської державної медичної академії: вул. Севастопольська, 19, Дніпропетровськ, 49005

Телефон: +380562 – 46-01-05

Філіал кафедри розташований у санітарно-гігієнічному корпусі: пл. Жовтнева, 2, Дніпропетровськ, 49027 Телефон: +380562 – 371-07-65

  Вверх 
 
UNDER CON$TRUCTION! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту взагалі.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.м.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (0562-465323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту - Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ]
(Якщо Вам сподобался веб-сайт і Ви бажаєте створити свій - звертайтеся!)
© 2004-2017, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Ключові слова: Медицинское образование навчання обучение, медицина, кафедри анатомії, гістології, хірургії ВНЗ, медичні інститути; факультет; Faculty, Medical education learning, anatomy, histology; Morphologic departments, higher medical institutions.
Rambler's Top100